Lista ocen Skoda Superb I 2.8 193KM 142kW 2001-2008 (12) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil
Sedan 2.8 193KM 142kW
Ogrzewanie działa idealnie, klimatyzacji jeszcze nie testowałem gdyż obecnie temperatura jest poniżej 0. U mnie wystąpił problem z silniczkiem regulacji klapy temperatury. Podobno to częsta wada klimatronika w całej grupie VW. Plusem było to że samemu mogłem tą usterkę zdiagnozować za pomocą Vaga z allegro za 145 zł.
~Sebastian
Sedan 2.8 193KM 142kW
Klimatyzacja działa sprawnie, ale na automatycznej paruje już przednia szyba u dołu za mały wylot powietrza na szybę. Szybko się nagrzewa i chłodzi. Chociaż w poprzednim samochodzie klimatyzacja działa dużo lepiej.
~Jaro
Sedan 2.8 193KM 142kW
Ogrzewanie i klimatyzacja działa dobrze. Chociaż w upalne dni nawiew musi pracować na dość wysokich obrotach żeby utrzymać temperaturę. A sam nawiew nie radzi sobie kompletnie z parowanie szyb w deszczowe dni.
~kosmokrator
Sedan 2.8 193KM 142kW
Spoko. Nic nie paruje, szybko się wietrzy z upału i ładnie zimą nagrzewa. Podgrzewanie foteli bardzo użyteczne i szybko działa zarówno z przodu jak i z tyłu. Climatronic robi swoje.
~Tomasz
Sedan 2.8 193KM 142kW
szybko daje ciepłe powietrze już po pierwszym kilometrze. Jednak problem z wydajnością nawiewu w mojej ocenie słabo
~Slaveq
Sedan 2.8 193KM 142kW
Bardzo dobrze. Jeśli powietrze nie jest rozgrzane nie dmucha inie chłodzi nieotrzebnie.
~Papież
Sedan 2.8 193KM 142kW
Ogrzewanie super, warunkiem sprawne silniczki od sterowania klap nawiewu
~KP
Sedan 2.8 193KM 142kW
nic dodać, nic ująć, super wydajność. klima zbyt gloscna przy "nieobciazonej" pracy
~Jacek
Sedan 2.8 193KM 142kW
słabe, klimat w ogóle nie spełnia swojej roli ale dobrze grzeje zimą
Dziennik kosztów dla Skoda Superb I 2.8 193KM 142kW
11,8
13,7
~Marian
Sedan 2.8 193KM 142kW
Wszystko działa tak jak powinno, co tu się rozpisywać.