Lista ocen Skoda Superb I (118) - Widoczność

Na liście zabraknie 156 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kosmokrator
Sedan 2.8 193KM 142kW
No tu miałem duży problem, szczególnie do tyłu. Poprzednio miałem kombi, które kończyło się równo z tylną szybą, a tutaj za szybą mamy jeszcze całkiem spory kawał auta, którego to kawała ni chu chu przez tą szybę nie widać. Dlatego od pierwszego parkowania tyłem polubiliśmy się z czujnikiem cofania i jeśli ktoś ma możliwość to serdecznie polecam takie rozwiązanie. Przód bez zarzutów. Natomiast z bokami do dzisiaj nie mogę utrafić - auto jest...
~arkadiusz.wyszomirski@pkobp.pl
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Nie ma problemów z widocznością pomocne sa czujniki parkowania ale i bez nich dzięki dużym powierzchnią lusterek parkowanie nie jest trudne. Wiadomo, że w przypadku każdego sedana widoczność do tyłu jest ograniczona. Dzięki szerokiej regulacji fotela nawet moja żona o wzroście 160 cm nie ma problemu z jazdą tym autem.
~Rafal
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Widocznosc bardzo dobra. przy parkowaniu pomagaja czujniki cofania, ktore nie sa za czule- od w sam raz. Swietny pomysl z lusterkiem prawym ktore moze po zaprogramowaniu zmieniac ustawienie przy cofaniu - dzieki temu nie zarysuje sie felg przy cofaniu w koperte.
~Miś
Sedan 1.8 T 150KM 110kW
Jest ok. Dluga maska, spore szyby ułatwiają manewrowanie. Minus za tył, przeciętny kierowca pokiereszuje tylny zderzak w kilka miesięcy. Parkowanie tyłem tylko dla wtajemniczonych z kategorią C (jeśli Skoda nie ma czujników parkowania).
~Kamil
Sedan 2.8 193KM 142kW
Widoczność jest dobra, nie mam żadnych zastrzeżeń. To jest duży samochód więc nie można nastawiać się, że widzimy wszystko jak w Tico. Czujniki cofania z tyłu są niezbędne. Stanowią dodatkową parę oczu. W wielu modelach montowane są już seryjnie.
~PolskiDzik
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Bardzo duża szyba czołowa jak i pozostałe , bardzo dobra widoczność nawet gdy stoimy pod światłami . Lusterka zewnętrzne są bardzo duże co daje świetną widoczność. Duża szyba tylna którą świetnie widać w lusterku wewnętrznym.
~Marian
Sedan 2.8 193KM 142kW
Auto jest długie, dlatego widoczność przy parkowaniu tyłem trochę ograniczona, ale nie wynika to z jakichś błędów konstrukcji. To jest duży sedan i inaczej się po prostu nie da. Można się przyzwyczaić, są czujniki parkowania.
~K
Sedan 2.5 V6 TDI 163KM 120kW
Co tu ukrywać jest długi i tyle, bez czujników łatwo coś zachaczyć. Podczas jazdy rewelacja, dobrze rozmieszczone słupki, lusterka pokazują wszystko co jest za Wami. Po kilu dniach w aucie bardzo łatwo go wyczuć.
~Kluko
Sedan 1.8 T 150KM 110kW
jak ktoś się przyzwyczai do gabarytów to się prawie wszędzie zmieści. Pod supermarketem koszmar z tylnimi drzwiami - jak w stodole - trzeba wypatrywać szerszych miejsc. Przy awarii czujek parkowania koszmar z parkowaniem na koperte.
~artiom
Sedan 2.5 V6 TDI 155KM 114kW
widoćżność bardzo dobra, w końcu te auto jest bardzo wysokie. mam zastrzeżenie do pasa, ale to drobiazg. no i jeszcze te szyby boczne parują. ale to też żadko i nie jest to sprawa ucążliwa. ogólnie super.