Lista ocen Skoda Superb I (128) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 146 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~arkadiusz.wyszomirski@pkobp.pl
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Jak na samochód który miał konkurować z Passatem, Avensisem, 407 itp. przestrzeń można określić tylko w jeden sposób rewelacyjna. Mając porównanie choćby z Mercedesem klasy E stwierdzam jednoznacznie w Skodzie miejsca jest znacznie więcej. Zarówno z przodu jak i z tyłu nie można nażekać. Dowodem może być to, że podróżuję często w 5 osób przy czym z tyłu zainstalowane są dwa foteliki dla dzieci, które zabierają sporo przestrzeni a mimo to moja...
~kosmokrator
Sedan 2.8 193KM 142kW
Gdyby była szóstka też bym dał. W tej kategorii większość sedanów nie może się równać do Superba. Pełen komfort. I z przodu i z tyłu nawet dla wysokich i bardzo wysokich, dla szerokich też. O tyle warto wspomnieć że 3 osoby spokojnie się mieszczą ale fotele wymyślone i profilowane na dwójkę pasażerów na kanapie. Za to i na głowę i na nogi miejsca pod dostatkiem (wiem coś o tym - mam 190cm wzrostu, a i wyżsi nie narzekali).
~Pucek
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Tutaj wszystkie pozostałe marki powinny uczyć się od indianina że strzałą. Tyle przestrzeni w szczególności dla pasażerów nie znajdziemy chyba w żadnym innym aucie w tym pułapie cenowym. Bagażnik duży, jednak ze względu na nadwozie typu sedan mogą być problemy z załadowaniem niektórych rzeczy przez luk bagażowy.
~Jaruś
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Przestrzeni dużo w obu rzędach, niewygodne przednie fotele- siedzisko twarde na środku z mocno wyprofilowanymi bokami a miękkie z przodu, górna część oparcia za daleko od pleców, zagłówek też by mógł być bliżej głowy chyba że ktoś jeździ z pionowo ustawionym oparciem, ciężko pracują pokrętła regulacji oparcia.
~Kamil
Sedan 2.8 193KM 142kW
Z przodu jest bardzo wygodnie. Czytałem opinię, że komuś nie pasował komfort foteli. Wg mnie jest bardzo dobry. Miejsca z przodu na prawdę bardzo dużo. Jednak przestrzeń z tyłu powoduje zdziwienie ludzi, którzy ze mną jadą. Czytałem że tam jest dużo miejsca ale samemu nie myślałem, że aż tyle.
~Daniel
Sedan 2.0 TDI DPF 140KM 103kW
Największy plus tego auta. Jestem wysoki więc fotel dość daleko odsunięty i bez problemu ktoś mojego wzrostu może usiąść za mną. Jedyny minus to wnęka bagażnika. Z wózkiem dziecięcym trzeba pokombinować. Sam bagażnik bardzo duży, ale ta wnęka trochę utrudnia załadowanie go.
~K
Sedan 2.5 V6 TDI 163KM 120kW
jeździłem innymi sedanami i żaden passat, mondeo czy a6 nie da Wam tyle przestrzeni co superb. Podróżuje się jak w prywatnej limuzynie, mam 186 cm nogi wyprostowane a za mną 6x5 litrowe bańki wody mieszą się bez problemu. Szkoda tylko, że nie można złożyć tylnich siedzień.
~namlok
Sedan 2.0 TDI DPF 140KM 103kW
duzo duzo jej wszedzie dookola. jedno co mnie lekko ENERWUJ :) to zbyt komfortowe siedzienia, dupsko mi sie zapada(120kg) i po jakis 300km ciglej jazdy idzie to odczuc. wolalem kubelki w 1.8T.przy fotelu na maxa podciagnietego do gory malo miejsca pod kierownica (2 m wzrostu)
~Laptor
Sedan 1.8 T 150KM 110kW
no tutaj to chyba nie trzeba się w ogóle rozpisywać. Przestrzeni jest tyle, że jak z przodu siedzę 180 cm to z tyłu jest tyle miejsca, że rozkładam swobodnie nogi pfff :D Bagażnik trochę gorszy, ale cóż :D Dziecko w drodze i damy radę.
~gogus
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
to jest to co mnie urzekło w tym samochodzie . Fenomenalna ilość miejsca zwłaszcza z tył . pozycja za kierownicą jak dla mnie idealna . troche miękki fotel chyba się wygniótł albo ja się zestarzałem bo kręgosłup ostatni boli po długiej trasie .