Lista ocen Skoda Rapid II Spaceback Facelifting (9) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Zadziwiająco dużo miejsca w środku jak na segment do którego należy to auto. Ja jestem w stanie spokojnie usiąść sam za sobą (185cm wzrostu) i jeszcze mam z tyłu miejsce przed kolanami. Siedzenia z przodu regulowane są w bardzo dużym zakresie, nawet osoba mająca ponad 2m znajdzie odpowiednią odległość od pedałów.
~Wojtek
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Wyjątkowo dużo, w porównaniu do innych samochodów w tym segmencie. Pomimo 190cm wzrostu, mogę komfortowo usiąść za sobą. Nie jest to Superb, gdzie można pod nogami schować jeszcze dwie walizki podróżne, ale w porównaniu do konkurencji to Rapid ma zdecydowanie najwięcej miejsca wewnątrz.
~Andrzej
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Wyśmienicie. Z przodu odnajdą się nawet wysocy z tyłu jest bardzo dużo miejsca na nogi. Ja siadając samemu za sobą (185cm wzrostu) mam przed kolanami sporo przestrzeni z tyłu. Na tylnej kanapie mieszczą się nawet duże foteliki.
~Rav
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Bardzo przestronny i przestrzenny samochód, zwłaszcza w tej klasie...między B a C. Kierowca przy wzroście 200 cm i można za nim spokojnie siadać...oczywiście nie drugi dwumetrowiec...ale sporo więcej miejsca niż w Volvo S40.
~kubuss21
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Zaskakująco dużo miejsca. Na pewno przestrzenią bliżej do Octavii niż Fabii. Rodzina 2+2 jeszcze w fotelikach i mając 183cm wzrostu nie mam problemu z ustawieniem fotela, dziecko za mną też nie narzeka.
~SKSK
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Duża. Chyba największa w swojej klasie. 4 Osoby mogą swobodnie podróżować. Nie ma problemu z miejscem na nogi i czy głowę. Skoda jak zawsze niepokonana w zakresie ergonomii.
~Karol
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 95KM 70kW
Miejsca dla wszystkich pod dostatkiem ,i z przodu i z tyłu - idealnie dla 4 osób . Dla 5ciu juz gorzej - wymiary auta na szerokość ograniczają 170cm i nie chce byc więcej
~Marcin
Spaceback Facelifting 1.6 TDI 115KM 85kW
Nad wyraz dobrze, zwłaszcza z tyłu.
~Jacek
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Nie narzekamy(trójka dzieci ,żona)
Skoda Rapid II Spaceback Facelifting