Lista ocen Skoda Rapid II (124) - Całokształt

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~macko
Liftback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Wysoka ocena podyktowana tym, ze to jest pierwsze nowe auto z salonu w rodzinie. Auto bardzo dynamiczne. Dobre przyspieszenie ponieżej 10 s. Biegi są bardzo krótkie, przez co trzeba sie przestawić. Spalanie bardzo niskie. Kufer duży porównywalny do Skody Octavii I - 550 litów. Idealny dla rodziny 2+2. Dobrze doposażony w cenie 62000. Dużo miejsca dla pasezera nawet jak siedzi za kierowcą, który mierzy 200 cm:). Przydatne schowki.
~Żabka
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
To nie jest pierwsze moje nowe auto ani nie pierwsza Skoda. Wiedziałem, czego można się spodziewać po tej marce i dostałem dokładnie to, czego oczekiwałem: prosty, stonowany, nieprzebajerzony, dobrze wykonany liftback z mnóstwem miejsca w środku, żwawym silnikiem połączonym z genialną, sześciobiegową skrzynią, technicznie bliźniaczym z fabią/polo/ibizą, co gwarantuje popularne i tanie części.
~K.P.
Spaceback 1.2 TSI 105KM 77kW
Użytkuje Skodą Rapid prawie rok i uwierzcie mi, że nie mam się do czego przyczepić. Moim zdaniem ten moim idealnie definiuje stosunek ceny do jakości. Auto posiada w miarę świeży wygląd, dobry i ekonomiczny silnik, jest przestronne i pojemne oraz zawiera kilka pomysłowych rozwiązań ułatwiających użytkowanie na co dzień - a to wszystko za niewielkie pieniądze, serio.
~reting
Liftback Facelifting 1.0 TSI 95KM 70kW
Auto oceniam pozytywnie. Bardzo przestronne z nowoczesnym i przyjemnym w jeździe silnikiem i trochę nie dorównującą mu skrzynią biegów. Duży bagażnik, pewne prowadzenie. Jest to auto które raczej nie będzie się wspominać po latach ani takie które trafia na plakaty ale jest to kawał porządnej motoryzacji, która może dobrze służyć rodzinie i nie generować zbędnych kosztów.
~sayo83
Liftback 1.2 TSI 85KM 63kW
Przesiadłem się z 15-letniej Astry - na początku szał, bo to nowe auto, ale Astrę miałem na wypasie, tutaj właściwie podstawowa wersja z klimą. Jestem bardzo zadowolony z silnika - 85KM, a zbiera się naprawdę fajnie. Jedyny minus to szerokość auta - na autostradzie przy mijaniu ciężarówki trzeba kontrować kierownicą, bo Rapid strasznie jest wrażliwy na podmuchy wiatru.
~Bart
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Auto do normalnej jazdy. Nie nadaje się na wyścigi ale można nieźle przycisnąć. Bardzo duży bagażnik. Nawet długie podróże nie są wykańczające. Wygodne fotele, podłokietnik i inne cuda... "Plastiki" typowe dla Skody, nie powalają ale bywają gorsze. Stylistyka prosta przez co samochód nie wygląda w środku jak statek kosmiczny. Zależy co kto lubi. Ja lubię prostotę.
~Ebit
Liftback 1.2 TSI 85KM 63kW
Mały z zęwnątrz, duży w środku. Osiągi określilbym jako "zadowalające - wystaczajace" mając na uwadze rodzinno/miejski charakter auta. Zdecydowanie za twarde zawieszenie - moze to kwestia pierwszego rocznika który mam, moze zużycia po ponad 100 000km, ale jeździłem nowym (300km przebiegu) poliftowym rapidem 2017 i było duzo bardziej komfortowo
~Kamil
Spaceback 1.6 TDI 90KM 66kW
Auto w wersji ponad przeciętnej jeśli chodzi o wyposażenie. Felgi 17 cali, wielofunkcyjna kierownica, bluetooth z zestawem głośnomówiącym, tempomat, czujniki parkowania. Silnik to największy atut tego auta. Przestrzeń w środku również zaskakuje. Fajne auto dla rodziny z dziećmi, ekonomiczne i tanie w utrzymaniu.
~Paweł
Spaceback 1.6 TDI 105KM 77kW
Auto ktore naprawde malo palo srednio 5.5 w mieszanym . Niestety przy 165tys padl egr i konieczna byla wymiana koszt nowego okolo 900zl plus robocizna oraz dpf do czyszczenia 450zl ale samochod użytkowany rowniez po miescie wiec niema co sie dziwic takie uroki ekologii. 1.6 tdi 105 km wystarczy do normalnej jazdy.
Dziennik kosztów dla Skoda Rapid II
5,4
6,4
~Mic
Spaceback 1.2 TSI 90KM 66kW
Auto bardzo przyjemne w codziennym użytkowaniu (70% miasto, 30% trasa). Silnik 1.2 90 km jest wystarczający do tej wielkości samochodu, przy jednoczesnym, bardzo małym spalaniu. Auto z wyposażeniem ambition+ jest bardzo komfortowe. Bardzo pozytywnym zaskoczeniem jest bagażnik, który mieści zaskakująco dużo zakupów.