Oceny Skoda Octavia IV Kombi Plug-in 1.4 TSI iV Plug-In Hybrid 204KM 150kW od 2020

Skoda Octavia IV Kombi Plug-in 1.4 TSI iV Plug-In Hybrid 204KM 150kW od 2020 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Skoda Octavia IV Kombi Plug-in 1.4 TSI iV Plug-In Hybrid 204KM 150kW od 2020

~Waldi07
Kombi Plug-in 1.4 TSI iV Plug-In Hybrid 204KM 150kW
Auto spełnia moje oczekiwania,prowadzi się bardzo dobrze,jest bardzo wygodne,wersję którą użytkuje to Style,nie brakuje w niej nic.Jest bardzo oszczędna a zarazem ma dobre osiągi,u mnie to było 7,2 do setki..zbiera się bardzo dobrze.Jesli chodzi o multimedia wbrew temu co niektórzy twierdzą dla mnie całe menu nie sprawia problemu...wszystko jest do ogarnięcia.
~tomek_1984
Kombi Plug-in 1.4 TSI iV Plug-In Hybrid 204KM 150kW
3/5... jednak hybryda jest osczędna. Droga... 164k za Octavia kombi to nie mało. Oczekiwało by się chociaż bezawaryjnośći. Pierwszy rok użytkowania, 13k przejechane, 4 wuzyty w serwisie. Co chwilę jakieś dziwne komunikaty, awarię systemów itp, itd.... to bardzo nie pewne korzystanie z samochodu. Serwis Lellek w Opolu metodą prób i błędów stara się go naprawiać. Doprowadziło to do tego że źle działające światła drogowe mało co nie doprowadziły...
4,1
~Piotr
Kombi Plug-in 1.4 TSI iV Plug-In Hybrid 204KM 150kW
Całkiem przyjemne w użytkowaniu auto, jeśli nie liczyć usterki ze skrzynia biegów...
~Piotr
Kombi Plug-in 1.4 TSI iV Plug-In Hybrid 204KM 150kW
Bardzo elastyczny, niskie spalanie. Przy prędkościach do 120-130 km/h z pełnym kompletem pasażerów i bagażnikiem na full spalanie do 6 l/100km. (Silnik)
Skoda Octavia IV Kombi Plug-in