Oceny Seat Leon III Hatchback 1.4 TSI 140KM 103kW 2013-2014

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Seat Leon III Hatchback 1.4 TSI 140KM 103kW 2013-2014

~Benc
Hatchback 1.4 TSI 140KM 103kW
Polecam to auto ! Przede wszystkim z tym silnikiem jest ekonomiczne i dynamiczne. Diesel w zasadzie nie ma większego sensu. Do tego stosunkowo prosta konstrukcja, brak dwumasy, tanie części dostępne wszędzie. Fajne światła LED. W lekko usportowionej wersji FR prowadzi się dość przyjemnie nie tracąc dużo na komforcie. Jest to typowy kompakt więc w sam raz dla 2 osób lub rodziny 2+1.
~Michał
Hatchback 1.4 TSI 140KM 103kW
Świetne auto, ładny wygląd, dobry silnik i prowadzenie, spalanie prawie jak w dieslu. Jakość wykonania może nie jest na poziomie Audi ani innej klasy premium ale mimo to wszystko ładnie spasowane, nie skrzypi, nie brudzi się jakoś szczególnie. Infotainment łatwe w obsłudze i responsywne.
~Seat Leon FR 2013 / Użytkownik
Hatchback 1.4 TSI 140KM 103kW
Mam ten samochód od blisko 5 lat, przejechałem bezawaryjnie blisko 120.000 tys km - REWELACJA! Podróżowanie tym samochodem to czysta przyjemność, miasto, trasa, autostrada. Auto mogę śmiało polecić każdemu, kupiłbym jeszcze raz.
3,8
~Leon
Hatchback 1.4 TSI 140KM 103kW
Jednym zdaniem? Bardzo fajny samochód w beznadziejnym wykonaniu. Tak bardzo jak go lubię, tak samo nienawidzę. Wiele fajnych rozwiązań + seria niedoróbek, która psuje całokształt. A szkoda, bo gdyby popracować nad detalami to byłoby to idealne miejskie auto. Ale niestety, ktoś musiał przyoszczędzić... Diesel? Podstawowa wersja? Koszmar. Na szczęście mam wersję FR z TSI i szczerze powiedziawszy nie polecam żadnej innej. Ale i tak po roku...
~macias72
Hatchback 1.4 TSI 140KM 103kW
Świetny design, Auto bez słabych punktów,Wersja FR bogate wyposażenie ,ładne lampy full led, świetna ergonomia wnętrza pojazdu.
~Jan Filikiewicz
Hatchback 1.4 TSI 140KM 103kW
Auto zgrabne, dobrze wykonane i wyróżniające się na ulicy. Niby grupa vw, ale jednak ma swój styl. Piękne diodowe oświetlenie dodaje mu uroku
Dziennik kosztów dla Seat Leon III Hatchback 1.4 TSI 140KM 103kW
7,1
~pazur5
Hatchback 1.4 TSI 140KM 103kW
Super design! Sylwetka o wiele ciekawsza niz golf. Solidne wykonczenie, nic nie trzaska - bardzo dobre spasowanie.
~MaxEnergizer
Hatchback 1.4 TSI 140KM 103kW
Posiadam wersję FR, naprawdę według mojej opinii piękny samochód, wszystko działa jak należy, do tej pory zero zastrzeżeń.
~kam333
Auto warte swojej ceny