Lista ocen Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW 1999-2005 (32) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek D.
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Czasami mam wrazenie że przydałaby się 6ka, biegi wchodzą dobrze, wsteczny też, chociaz czasami jak chce szybko wrzucić to musze powtórzyć. Napisze tutaj o sprzęgle - podobno mam dwumasowe, nie wiem i chyba coś się dzieje, ponieważ mam wibracje pedału na jeśli lekko sie go dotknie, zaznaczam że tak na luzie jak i na biegu.Podobno można włożyc \"zwykle\" sprzęgło zamist dwumasu.Skrzynia ok, sprzęgło średnio.
~Robert Parys - GG 5475356
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
skrzynia rewelacyjna, bardzo precyzyjna, biegi wchodzą z miłym "klikiem". Poprzednio miałem Lanosa i tu jest zdecydowanie lepiej. Bez zastrzeżeń.
~rifraf
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Skrzynia działa bez problemu, Biegi wchodzą bardzo gładko. Na autostradzie tylko brakuje szóstki. Niestety słabe sprzęgło.
~adamek@tlen.pl
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Krótkie precyzyjne przełożenia, dobrze rozłożone biegi, czasami problemy z wbiciem jedynki ale może to mój model tak ma...
~markez12
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
- mogłaby lepiej pracować ale to nie wina producenta tylko osoby która wcześniej jeździła;
~ufo
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
żaden problem, tylko przy szybkich zmianach biegów czasami lubi się "pobawić" z kierowcą.
~Bartek
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
żadnych problemów jeżeli chodzi o wybieranie biegów, ale czasami rano sprzęgło szarpie
~KRIS
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
jakby drugi koniec lewarka był w beczce ze smołą. Wrzucenie wstecznego bez problemu to szczęście
~M4rcus569
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Brak zastrzeżeń chociaż na zimno potrafi ciężko wchodzić wsteczny bieg.
~Leon z WLKP
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Skrzynia biegów bez żadnych zarzutów - brakuje jedynie na trasie biegu 6.
Seat Leon I Hatchback