Lista ocen Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW 1999-2005 (27) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert Parys - GG 5475356
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Z przodu miejsca jest dość, zarówno dla kierowcy jak i pasażera. Z tyłu miejsce raczej symboliczne, przy odsuniętych na maks przednich fotelach ledwo się tam mieszczę (185 cm). Samochód idealny dla rodzinki 2+1 lub dla 2 osób, dla 4-osobowej rodziny nie polecam z uwagi na brak miejsca z tyłu (bolączka wszystkich golfoIV-pochodnych aut: Octavii, A3, Toledo). Duży bagażnik - 340 l.
~rifraf
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Z przodu dla osób max 195 cm wzrostu. Z tyłu już niestety bardzo mało miejsca i krótka kanapa. Fotele również za super wygodne nie są. Więcej miejsca na tylnych siedzeniach ma nawet Mazda 2 i Yaris po odsunięciu tylnej kanapy.
~Swato92
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Ja jako kierowca(182cm) bardzo szybko odnalazłem dla siebie wygodną pozycję za sterami. Ogólnie z opinii znajomych, rodzinny, nie ma tragedii chociaż miejsca może im trochę brakuje, to tylko hatchback.
~Janusz
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Z porzodu i z tyłu na szerokość jest bardzo dobrze. Z przodu na długość lipa, brakuje mi z 6-8 by cofnąć fotel do tyłu. Natomiast z tyłu norma jak to w kompakcie, zależy od wielkości osób jadących z przodu.
~adamek@tlen.pl
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak na auto tej klasy OK, z przodu bez zarzutów, z tyłu "drągale" się zmieszczą ale bez komfortu. Wysoki prób bagażnika utrudnia załadunek i rozładunek ale za to oferuje sporo miejsca.
~Piotrek (LCT)
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Przestrzen dla kierowcy i pasazera wystarczajaca nawet dla wysokich ludzi. Z tylu troche brakuje miejsca. Komfortowo tylko dla dwoch osob.
~Bono
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Miejsca jest wystarczająco na nogi i głowę zarówno z tyłu jak i z przodu (mam 188 cm wzrostu). W audi 80 było zdecydowanie gorzej z tyłu.
~Bartek D.
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak na taką budę, niewielki samochód ale jest ok.Dla wysokich osób raczej nie polecam.Mam 170cm wzrostu i jest ok.
~Słomka
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Nigdy od pasażerów nie usłyszałem że za mało miejsca a wręcz przeciwnie - wygodny samochod
Dziennik kosztów dla Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
6,3
~Davisiek
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
przestrzenie jest sporo:D z przodu duzo miejsca z tylu srednio we 3 doroslych problem ale w 2 jest ok:D
Seat Leon I Hatchback