Lista ocen Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW 1999-2005 (28) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert Parys - GG 5475356
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Cóż, po odbiorze samochodu z salonu usłyszałem dziwne stuki z układu kierowniczego - okazało się że w fabryce nie dokręcono do końca przekładni kierowniczej. Po dokręceniu jej (przebieg ok. 700 km) wszystko w porządku. Nie do końca przyczepione plastiki tylnej klapy - zrobione w serwisie. Generalnie z tyłu dochodzą do uszu nieprzyjemne dżwięki na wertepach, ale podobno ten typ tak ma (miękkie nadwozie). Jeszcze drobne parowanie reflektorów,...
~Ł_ukasz
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Posiadam to autko od 4 miesięcy.Jestem bardzo zadowolony z tego wozu jak narazie.Wymienilem olej na Castrol Magnatec Diesel 5W-40 Syntetyczny.Autko ma przejechane 165 tys. km. Gdy odpalę samochód przy minusowej temperaturze zapala mi się kontrolka od oleju i miga przez okres 2 minut.Czy mógłby mi ktos odpowiedziec czy to jest normalne czy może powienien być inny olej?Może posiada ktoś instrukcję do Leona?Z góry dzieki.Pozdrawiam
~adamek@tlen.pl
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Jakieś fatum nad spryskiwaczem tylnej szyby, najpierw urwała sie rurka spryskiwacza - wymieniłem cały mechanizm tylnej wycieraczki, po pół roku przerwał się gdzieś w profilu wężyk i zamiast na szybę leje pod auto... Spadła linka z rolki podnoszenia szyby w drzwiach kierowcy - konieczność wymiany całego mechanizmu podnoszenia szyby. Poza tym to już tylko żarówki.
~Swato92
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Jeżdżę autem niecały rok, wymieniłem rozrząd, klocki tył, jakieś drobne rzeczy w zawieszeniu. Autko ani razu nie zawiodło. Regularnie serwisowane i naprawiane będzie długo służyć. Można by nic nie robić ale ja lubię mieć technicznie igiełkę.
~Zadowolony z zakupu
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Występują (znałem właściciela poprzedniego). Czasami podświetlenie kokpitu szwankowało (ale samo się "naprawiało"), nieraz wycieraczka tylna nie zadziałała.
~ufo
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
plastiki, plastiki, plastiki - lipa!!! jak zimny w środku /poniżej 10 stopni/, wspaniały koncert można do kompletu uchylić przednie szyby, REWELKA!!! symfonia "ala seat".
~Bono
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Zawiodła tylko Polska syrenka montowana w ASO (zdecydowanie nie polecam niczego z ASO. Wszystko niech lepiej przyjedzie z Hiszpanii a na pewno będzie działać).
~zbyszek_zagr@o2.pl
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
źle ustawione dysze spryskiwaczy, leją płynem na przechodniów:))) ale to chyba do skorygowania mam nadzieję, generalnie czuć niemiecką solidność
~Piotrek (LCT)
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
oprucz typowych usterek (ktore auto ich nie ma?) dla Leona np. czujnik swiateł Stop (27PLN) nic sie nie dzieje.
~smart16v@gazeta.pl
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
na razie trudno stwierdzić. Samochód wyjechał z salonu z popsutymi pasami na tylnej kanapie. Poza tym jest ok.
Seat Leon I Hatchback