Lista ocen Seat Ibiza II (313) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 531 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Jeśli nowy nie kosztowałby 42 tys tylko 30 - 32 tys byłby chyba najepiej sprzedającym się samochodem tej klasy - tyle też to marża Dealera i opłaty więc - trzeba wykosić salony i będzie spoko. Serwis drogi ale oni tylko na tym mogą się dorobić... roboczogodzina 80 zł - skandal - na szczęście po upływie gwarancji serwis robiłem sobie sam w garażu - wjechałem na kanał zmieniłem olej i filtr oleju oraz dwa filtry powietrza i paliwa co 15 tys km -...
~mahalo
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
Myslałem że kupując autko małe z małym silnikiem i z grupy vw nie będę miał problemów,niestety tak jak wszyscy komentują że vw to już nie to co kiedyś(tak jak mercedes)widać że niemcy też już robią szmelc.Za tę cenę kupić coś innego może nie z takim wyposażeniem(klimatronic w 1,4 60KM to żadkość ale gdy się włączy klima trzeba samochód pchać) Jeśli ktoś chce kupić Ibizę to lepiej niech poczyta na forum klubu ibiza komentarze do tego...
~sever
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
No i tutaj przy stosunku ceny do jakości to jest bardzo dobrze bo punciak II żony jest w dużo gorszym stanie przy mniejszym przebiegu i delikatniejszej eksploatacji. Ma więcej rdzy, i usterek niz ibiza i zdarzyły mu sie poważne i drogie usterki. Za to fabia sąsiada trzyma sie dzilenie jeśli idzie o rdzę i usterki za to materiały wykończeniowe ma gorsze i np wysiedziane fotele no i jak wygląda auto z kurą na masce !
~mack
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
Jest to naprawde doskonałe auto na polskie warunki,mam nim sporo kilometrów zrobione i nigdy mnie nie zawiódł.Ma doskonały silnik,bardzo elastyczny i oszczedny a przy tym dunamiczny.Nawet duże przebiegi nie są mu straszne.Jest autem godnym polecenia!A poza tym jest to konstrukcja niemiecka vw różniąca się od swoich braci z niemiec tylko znaczkiem na masce,niczym więcej.Godny polecenia.
~Fallien
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
według mnie rewelacja ponieważ jeżeli chcemy byc w posiadaniu autka z koncernu VW po co przepłacać kupując Polo czy Golfa bo za te same pieniądze kupimy dużo młodszego i lepiej wyposażonego Seata, który wszystkie swoje podzespoły zaczerpnął właśnie od w/w modeli tak popularnego w Polsce koncernu samochodowego
~tomo24@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
ja kupiłem seata w polsce od pierwszego właściciela. i jestem zadowolony. udało mi sie go tani kupic . 16300 zł jak za auto które jeszcze niemiało pięciu lat to bardzo dobra cena. a to było jeszcze przed wejściem polski do uni europejskiej kiedy to auta potaniały jak wszyscy zaczeli ściągać sobie auta z zagranicy.
~kamil_pietrzak
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
szału nie ma - aut onie zachwyca absolutnie niczym, ani wyglądem, ani wyukonaniem, osiągami itp, jest całkowicie nudne, głośne, niekomfortowe za ot jest względnie tanie, bezawaryjne więc jak ktoś nie oczekuje komfortu za to chce jeździć tanio i względnie bezawaryjnie to jest to opcja
~kamil_pietrzak
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
~arczi
Hatchback Facelifting 1.9 TDI 90KM 66kW
Seat - brat VW za troche nizsza stawkę. Niektorym osobom nawet podobaja sie hiszpanskie karoserie bardziej od tych jakie oferuje VW. Pamietac nalezy jednak ze podzespoly sa w wiekszosci takie same a kwestia wyboru pozostaje głównie w naszych wymaganiach co do renomy i historii marki pojazdu!
~ślązak
Hatchback Facelifting 1.6 75KM 55kW
niemiecka precyzja hiszpański temperament dobre okreslenie, cena takego modelu ok. 15 tyś. jeśli kupimy nie na wariata i mamy dobrgo gazownika, a już jak jezdzimy tylko na benzynie to cena jest ok. w tej cenie nie kupimy dobrego golfa IV, astry II, focusa. W aucie wszystko niemieckie, a częsci nei za drogie