Oceny Seat Ibiza II Hatchback 1.9 D 68KM 50kW 1994-1996

Seat Ibiza II Hatchback 1.9 D 68KM 50kW 1994-1996 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Seat Ibiza II Hatchback 1.9 D 68KM 50kW 1994-1996

~Adam
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Auto bardzo dobre, jak za małe pieniądze. Silnik rewelacyjny, tylko głośny i drży, ale to stary diesel, za to bardzo dynamiczny. Wyprzedzam wiele aut jak chcę w chwilę. :P Układ kierowniczy bdb, skrzynia też super pracuje, Ostatnio wymieniłem hamulce na Boscha i zaraz po wymianie uratowały najpierw mojego brata, a 2 dni temu mnie przed zakupem nowego auta (nie z naszej winy). :D Gdyby nie hamulce, to by było po Seacie, a szkoda by było. Mam...
2,9
~adi2474
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Powiem tak auto nie jest piekne, kupiłem je do przemieszczania sie zwłaszcza po miescie do pracy trzeba jakos dojechac. Silnik jest głosny jak to w dieslu zwlaszcza przy odpalaniu na zimnym silniku, przy cofaniu to tapicerka tak sie trzesie ze wydaje sie jak by zaraz miala wyskoczyc na kolana. Ale po nagrzaniu chodzi tak cicho jak by nie bylo wiadomo czy to diesel. Skrzynia w moim modelu nie jest najlepsza troche ciezko wchodzi moze cos jes...
~daniel
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
jak na auto prawie 18letnie,małe miejskie to genialne-przedewszystkim jeśli ktoś potrzebuje taniego,oszczędnego,niezawodnego Diesla,zwrotnego i nie potrzebuja oszałamiających osiągów i komfortu-naprawde miło może zaskoczyć,np. w zimie podjezdżając tam gdzie inne auto wymiękają :)
~dan
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
w tej cenie to super ekonomiczny, niezarodny, pewny samochodzik, silnik ma juz prawie legendarną wytrzymałość,świetny do BioDiesla(B100-napewno mu nie zaszkodzi zwłaszcza w lecie),dzieki swietnemu dociążeniu przedniej osi(dość ciężki Diesel)świetnie jeździ po nie utwardzonych drogach i śniegu, gryby nie gnijące już nasowo nadwozie byłoby super
~CHRISTOFER
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Auto doskonałe, nigdy mnie nie zawiódł, mogę zawsze na niego liczyć w najgorszej sytuacji, regularnie wymieniać olej, sprawdzić poziom oleju silnikowego, wymiana części co jakiś dłuższy okres czasu, dolewanko paliwa i jedziemy w trase :) Nic dodać nic ująć :) poprostu ideał jeżdżący
~Maestro
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Kocham to auto i niezamieniłbym je na żadne inne (no może na mercedesa SLR).
~Bartek
~maniak seata ibizy
~slavo
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Silnik muł ale nie do zaje......We włoszech na trasie w 4 osoby 170 to chyba ok. Auto już nie jezdzi ale to przez karoserie rdza zjadła cały spód i tylne nadkola (Silnik)
~luk-j-no
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
stary niezawodny diesel, pojedzie na wszystkim: oleju rzepakowym, oleju z frytek, oleju opałowym, ON z olejem silnikowym, tylko trzeba filtr paliwa wymieniać (Silnik)
Seat Ibiza II Hatchback