Oceny Seat Ibiza II Hatchback Facelifting 1.9 TDI 90KM 66kW 1999-2000

Seat Ibiza II Hatchback Facelifting 1.9 TDI 90KM 66kW 1999-2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Seat Ibiza II Hatchback Facelifting 1.9 TDI 90KM 66kW 1999-2000

~tdiesel@op.pl
Hatchback Facelifting 1.9 TDI 90KM 66kW
Jeśli ktoś szuka w tej klasie auta które ma być zwinne, ekonomiczne i przy tym niezawodne, to jest to chyba najlepsza propozycja. Żaden Francuz, żadna chińszczyzna, tylko sprawdzona już przez wiele lat jednostka napędowa 1.9 TDI (mowa o 90KM i 110KM bo te na pompowtryskach - 101KM, 115KM i 131KM już nie mają zbyt pochlebnych opinii, ale pompowtryski były już w nowszej Ibizie). Do minusów zaliczyłbym: - przestrzeń z tyłu - jakość wykonania...
~matifa
Hatchback Facelifting 1.9 TDI 90KM 66kW
To moje pierwsze autko, ogólnie jest bardzo okej , polecam wszystkim na pierwszy samochód jest po prostu wdzięczny wystarczy tylko trochę o niego zadbać i każdy będzie z niego zadowolony idealny do miasta w trasie też daję spokojnie radę
3,7
~Dave
Hatchback Facelifting 1.9 TDI 90KM 66kW
Fajne małe, zwinne autko z małym apetytem na paliwo i dość tanie w utrzymaniu o ile kupimy zadbany egzemplarz. Komfort jazdy na średnim poziomie ale nie jest to limuzyna. Największa wada tego auta to jakość wykończenia wnętrza, czego się nie dotkniesz to pęka, trzeszczy i się rysuje. Mimo tych wad autko da się lubić ;)
~mistrzu
Hatchback Facelifting 1.9 TDI 90KM 66kW
Silnik igła, autko kupiłem niedawno. Zaskakuje mnie z dnia nna dzien, spalaniem, elastycznoscia, niezawodnoscią. Jedyna wada jak dla mnie, plastiki w srodku daja chałas na nie rozgrzanym silniku, ale to disel. Wybaczalne.
3,7
~kicia_nh
Hatchback Facelifting 1.9 TDI 90KM 66kW
Ogólnie autko dobrze się prowadzi, nie stwarza żadnych problemów, niestey do szybszej jazdy się nie nadaje i przy większych prędkościach nie trzyma tak drogi, więc noga z gazu zwłaszcza na zakrętach. Polecam dla osób lubiących małe autak, niestety mi w nim za ciasno:D
~Sahim
Hatchback Facelifting 1.9 TDI 90KM 66kW
Miałem już 8 samochodów osobowych (skode, fiaty, renaulty, mazdę, hyundaia, i jedno dostawcze. Seat Ibiza przebija wymienione na głowe. Jest tylko jeden duży minus tzn. karoseria i plastiki. No ale gdyby to poprawili to by było praktycznie A3 a nie Ibiza! A to już większe no i droższe auto!
~afro
Hatchback Facelifting 1.9 TDI 90KM 66kW
jak ktos chce miec tanie wozidło do pracy to okej mało pali i raczej nic powaznego sie nie psuje. Ale... ja nie mam 5 centymetrowych pazurów ani szorstkich łokci więć dalczego cała ta tapoicerka wygląda jak g**** . Porysowane podarte przetarte dramat dramat niemiecka precyzja... kierownica przy 200000 jest tak niesamowicie wyslizgana ze głowa mała. mam jeszcze toyote 6 lat starszą niz ta ibiza i tam nic takiego nie ma miejsca.
~arczi
Hatchback Facelifting 1.9 TDI 90KM 66kW
Podsumowujac Ibiza TDI to oszczedny i ekonomiczny samochod wchodzacy w sklad rodziny VAG. Czasami bywa krytykowany za mniej solidne podejscie do montazu. Nie mniej jednak mozna powiedziec ze jest maloawaryjny a koncern VW raczej dopilnowuje starań w jakosci produkcji. Poza kilkoma malymi drobnostkami nie ma tam wlasciwie wiele do psucia.
3,8
~pliz
Hatchback Facelifting 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto warte polecenia, ciężko znaleźć w nim wady. Wiele lat mi służyło i nigdy mnie nie zawiodło. Dobre osiągi, fajny wygląd, wygoda i ekonomia.
~Pedro88
Hatchback Facelifting 1.9 TDI 90KM 66kW
wykonianie wnętrza samochodu mogło być lepsze (przynajmniej takie jak w polo)
Seat Ibiza II Hatchback Facelifting