Oceny Seat Ibiza II Hatchback Facelifting 1.9 SDI 68KM 50kW 1999-2000

Seat Ibiza II Hatchback Facelifting 1.9 SDI 68KM 50kW 1999-2000 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Seat Ibiza II Hatchback Facelifting 1.9 SDI 68KM 50kW 1999-2000

~endru
Hatchback Facelifting 1.9 SDI 68KM 50kW
Bardzo fajne, ekonomiczne autko. Dobre zarówno do miasta, jak i na trasę (max 3-4 osoby). Jeździłem nim głównie sam lub we dwójke, dynamika silnika SDI wystarczająca. Nie jest to sportowe auto, ale elastyczność na 4 i 5 biegu przy wyprzedzaniu jest dość dobra. Od 130-140 km/h jest już dość głośno, a zimny silnik nieźle klekocze, jak to w VW. Mi to aż tak nie przeszkadzało. Po 10 latach eksploatacji bez korozji (poza wydechem - spawany dwa...
4,1
~Cykcykibum
Hatchback Facelifting 1.9 SDI 68KM 50kW
Jest to pierwszy mój własny samochód choć trochę już ***** woziłem. Samochód rewelacja ! Tani i oszczędny. Najbardziej mi szkoda że Seat wolał opracować własną wersję wnętrza ( w Polo 6n2 wygląda zdecydowanie lepiej ) i zrobił to z wykorzystaniem badziewnych plastików.
~ozi84
Hatchback Facelifting 1.9 SDI 68KM 50kW
Auto jest dla singla, pary lub max. rodziny z 1 dzieckiem - osobom pragnącym przewozić w tym całą rodzinkę - odradzam zakupu. Jeżeli już zdecydujemy się je kupić, powinno odwdzięczyć się niezawodnością i bardzo niskim spalaniem - te silniki są chyba mistrzami w oszczędnej jeździe. Jeżeli chodzi o wykończenie - nie jest to mercedes, ale i też nie daewoo - po prostu klasa średnia.
3,2
~Hubert
Hatchback Facelifting 1.9 SDI 68KM 50kW
Miałem Golfa3 , 2 sztuki golfa4, audi a4 i w żadnym z tych samochodów nie spotkałem tylu niedociągnięć. Wszystkie plastikowe elementy łamią się dosłownie w rękach. Nie mogę pojąć jak koncern VW mógł odstawić takie partactwo, jestem rozczarowany. Mój dobry znajomy mechanik(naprawia tylko samochody z koncernu VW)odradzał mi zakup Seata lub Skody, nie posłuchałem go. Teraz ja ostrzegam innych. Jest to mój pierwszy i na pewno ostatni Seat. Nie...
4,1
~camaro181
Hatchback Facelifting 1.9 SDI 68KM 50kW
"Seat - niemiecka precyzja, hiszpański temperament" te słowa to odpowiedni komentarz do tego auta. Doskonale sprawdza się w ruchu miejskim jak i na trasie. Twarde zawieszenie to plus na polskie drogi - nie do zajechania :) Szybko się zbiera, lekko prowadzi, silnik ekonomiczny i generalnie bez większych zarzutów. Podobno SDI jest mniej awaryjny od TDI. Oczywiście ma drobne mankamenty jak każde auto ale ideałów za taka cenę nie ma :)
3,7
~vincentv8
Hatchback Facelifting 1.9 SDI 68KM 50kW
Samochód idealny np. do pracy w warunkach miejskich. Na dłuższe trasy polecam kupić coś większego.
Dziennik kosztów dla Seat Ibiza II Hatchback Facelifting 1.9 SDI 68KM 50kW
5,8
~jawi@o2.pl
Hatchback Facelifting 1.9 SDI 68KM 50kW
AUTO JAKICH MAŁO ZA MAŁĄ CENĘ MAMY BARDZO WYTRZYMAŁE AUTO KTÓRE NIE ZAWODZI JEDYNA KOSZTOWNA JEST WYMIANA ROZRZĄDU OK. 1000ZŁ
~Dziadek
Hatchback Facelifting 1.9 SDI 68KM 50kW
W niczym nie ustępuje golfowi czwórce silnik ten sam skrzynia też a z zewnątrz ładniejszy od golfa no i cena nieporuwnywalna.
~dawid
Hatchback Facelifting 1.9 SDI 68KM 50kW
silnik to najwiekszy atut auta-malo pali i sie nie psuje (Silnik)
~Piotr
Hatchback Facelifting 1.9 SDI 68KM 50kW
cylinderek w bębnie uległ uszkodzeniu i wycieku płynu (Bezawaryjność (poważne usterki))
Seat Ibiza II Hatchback Facelifting