Oceny Seat Ibiza II Hatchback Facelifting 1.6 75KM 55kW 1999-2000

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Seat Ibiza II Hatchback Facelifting 1.6 75KM 55kW 1999-2000

~rzyg@o2.pl
Hatchback Facelifting 1.6 75KM 55kW
Jest to mój pierwszy samochód, kupiony za własne pieniądze i mam go od nowości. Nie jestem więc obiektywny bo lubie go bardzo mimo jego naprawdę dużych i kosztownych wpadek (SKRZYNIA BIEGÓW i SPALANIE za duże). Jednak z drugiej strony bardzo przyjemnie mi się on kojarzy, naprawde rewelacyjnie się prowadzi i nigdy w trasie mnie nie zawiódł jeszcze (bo skrzynia padła pod samym domem jak wróciłem z wakacji hehe). Następny chyba nie będzie już...
3,5
~ślązak
Hatchback Facelifting 1.6 75KM 55kW
auto ogólnie ok. Podejrzewam, że gdy by nie instalacja lpg w aucie, któa robi różne psikusy to byłbym bardzo zadowolony. dobry na miasto i na przejażdzki, dla spokojnego człowieka. pali ciągle super, żarówki nawet przez ponad rok nie wymieniłem, elektryka poza silnikiem wycieraczek działa,
~Yel0n
Hatchback Facelifting 1.6 75KM 55kW
Jest to autko, które sobie wymarzyłem od kąd je tylko ujrzałem... podoba mi sie w nim każdy detal, dlatego pomimo wydatków jakie poniosłem by móc spokojnie jeżdzić, jestem bardzo zadowolony. To moje pierwsze autko na które kupiłem za cięzko zarobione pieniądze :)
3,7
~KrzysztofMB
Hatchback Facelifting 1.6 75KM 55kW
Lubię Seata ale teraz chcę pojeździć innym samochodem.
~lewiatan@speed-net.pl
Hatchback Facelifting 1.6 75KM 55kW
przesiadlem sie z CC700 wiec jak dla mnie jest super.zrywny, wygodny, ladny.
~marcinrachwal@op.pl
Hatchback Facelifting 1.6 75KM 55kW
Świetny przy wyprzedzaniu.Super w wprowadzeniu.Jazda nim to sama przyjemność!!!!
Dziennik kosztów dla Seat Ibiza II Hatchback Facelifting 1.6 75KM 55kW
10,6
2,5
~gajowy
Hatchback Facelifting 1.6 75KM 55kW
Zakochałem się w nim od pierwszego wejrzenia ale teraz wiem, że było to tylko zauroczenie.
~macbryk@box43.gnet.pl
Hatchback Facelifting 1.6 75KM 55kW
Mimo wszytsko jestem b. zadowolony. Jazda sprawia mi naprawde dużą frajdę. A za jakis czas kupie sobie Leona 150/180 KM. Bo ja lubie SEATY :-)
2,2
~Hubert
Hatchback Facelifting 1.6 75KM 55kW
bez zarzutów choć przy sprzedaży skrzynia puściła olej (Skrzynia biegów)
~beatka1948@wp.pl
Hatchback Facelifting 1.6 75KM 55kW
mam trzy drzwiowe, dlatego pasażerowie mają żle :(( (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
Seat Ibiza II Hatchback Facelifting