Oceny Seat Ibiza II Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW 2000

Seat Ibiza II Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW 2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Seat Ibiza II Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW 2000

~Ania
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Zapraszam do szerszego komentarza na temat mojej Ibizy. W podsumowaniu zbyt wiele nie opiszę. Mogę jednak zdecydowanie polecić Seata Ibizę. Jestem z niego po roku użytkowania bardzo zadowolona. Choć jest z 2000 roku, to tak nie wygląda. Bardzo udany model Seata w środku jak i na zewnątrz. Nie zawiodłam się dokonując tego wyboru. Polecam!!!
3,3
~Tomek
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
bardzo ładna sylwetka, podobało się żonie, mi z resztą także. ale co z tego? w środku tandeta i duża awaryjność. nie miałem wcześniej auta z grupy vw, następnego już nie kupię. Najśmieszniejsze jest to, że te czarne plastiki przy drzwiach tak samo łuszczą się w kosztującym ponad dwa razy tyle "pasku" znajomego z tego samego rocznika. japonia i szwecja rules!
~Jakub
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
jestem zadowolony mam fajne sportowe auto za niewielka kase i stac mnie na jego utrzymanie :)
2,2
~ANTONI
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
POWINNO BYC AFGAŃSKA PRECYZJA - NIEMIECKI TEMPERAMENT, DUZO POWAZNYCH AWARI WYDAWAŁOBY SIE W TYM PROSTYM MIEJSKIM AUCIE ..............CHYBA COS NIE WYDAŁO
~Damian
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Mi samochdód sie podoba fajnie sie go prowadzi super w zakretach przydałby sie silnik 75 konny ale nie ma co narzekać
2,3
~mario
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
po trzech latach zaczął się sypać: skrzynia biegów, 3 x linka sprzęgła, pedał sprzęgła, 3 x wskaźnik temperatury, teraz przestaje mi działać wskaźnik temperatury oleju
~wl99@wp.pl
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Gdyby nie zamarzające zamki.... Opadanie tylnych szyb zrobili mi w warszawskim serwisie za darmo - podobno kwestia regulacji przeciwwagi (nie znam się na tym)
3,5
~Marek N
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
w zasadzie tzw. duperelki czlowieka denerwuja ale na szczescie nic powaznego sie nie dzieje i dlatego twierdze ze autko jak na swoja klase jest ok.
~mSZ
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Moja "biała strzała" jest super! Chętnie kupiłbym nowy typ, ale narazie muszę zaoszczędzić! Pozdrawiam wszystkich "seatowców"!
3,5
~Endru
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Niby ,rewelacji się nie spodziewałem po tym segmencie i marce ,ale wydaje mi się trochę za głośno (Wyciszenie)
Seat Ibiza II Hatchback Facelifting