Lista ocen Seat Exeo (48) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Henrys
ST 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Na razie nic i oby tak zostało na dłużej pozatym 5 lat gwarancji ,wiec się nie martwie. O serwis się nie boję bo z poprzednim moim seatem zero problemów z ewentualnymi naprawami usterek a były tylko 2 przez 4 lata;-).1.turbinka niby nic ale coś z jej dzwiękiem się zmieniło od razu wymienili na nową.Po 32 tys.km coś zaczeło stukać w pzrednim kole okażało sie że tuleja przy wachaczu wymieniono wszytstkie 4 na nowe i dalej na gwarancji mimo ,że...
~Da Ro Pe
ST Facelifting 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Autem jeżdżę 22 miesiące, ogólnie posypały się drobiazgi: w schowku w bagażniku coś tam się posypało, (jakaś sprężynka) nie chciał się otwierać/zamykać ale sam go rozłożyłem i złożyłem jak trzeba i gitarra! Druga rzecz: spinka w podsufitce podtrzymująca daszek słoneczny - wzięła i pękła, ale....da się z tym jeździć - oby tylko takie usterki!!!
~Jakub
ST Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Z dotychczasowych usterek tylko śrubka fotela się poluzowała i pojawiły się małe wibracje lecz podejrzewam że to może być wyrobiona poduszka silnika lub skrzyni biegów. Auto trzeba serwisować zgodnie z zaleceniami producenta a wtedy możemy się cieszyć jazdą bez usterek,ważne jest dobrej jakości paliwo oraz dobry olej do silników z systemem DPF.
~Ojciec rodziny
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
To moje 3 auto kupowane od Dealera a drugi SEAT. W poprzednich zdarzały się drobne usterki i bolaczki tzw. wieku dziecięcego. Tutaj o dziwo brak jakichkolwiek usterek. Nic nie skrzypi, nic nie trzeszczy, nic się nie luzuje, odpada, itp. Reflektory nie parują (a to w Seatach rzadkość). Do tej pory nawet jednej żarówki nie zmieniłem!!!
~PW
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
1. Podświetlenie tablicy rejestracyjnej ma tendencję do przepalania żarówek. Problem rozwiązałem zakładając zamienniki podświetlenia Led za kilkanaście zł szt. 2. Przetarcie boku fotela kierowcy - tapicerka welurowa.
~Sebastian
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Na razie nic się nie popsuło. To już kolejne moje auto kupowane od dealera, ale dopiero pierwsze z brakiem jakichkolwiek usterek. W poprzednich psuły się co prawda drobizagi, ale jednak się psuły.
~Kuba
ST 1.8 TSI 160KM 118kW
dwa razy mnie zawiódł, nie odpalił: 1. rozładowany akumulator 2. brak paliwa w komorze spalania, podobno zablokowały się wtryski benzynowe (dziwne aby wszystkie 4 naraz)
~edmar_stacja_demontażu_pojazdów
ST 2.0 TSI 200KM 147kW
W moim aucie ni ch..a nie szłlo zakodować pilota , ani nowego ani starego ... Wieczne otwieranie z kluczyka było utrapieniem , a nikt nie potrafił sobie z tym poradzić
~Sza
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Samochód mam pół roku, jestem pierwszym właścicielem. Z autem w zasadzie nic się nie dzieje. Przy dużych mrozach chyba gorzej działają hamulce i tak jakby ciut szurały.
Dziennik kosztów dla Seat Exeo
7,7
10,8
~Alex
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Musiałem wymienić moduł komfortu bo nie zawsze działało mi oświetlenie kabiny. Koszt używanego modułu - 600 zł. Poza tym nic nie psuje się.