Lista ocen Seat Arona (20) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rysiek M
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Zawsze odsuwałem fotel maksymalnie do tyłu, w Aronie zostają mi jeszcze 2 "ząbki". Za mną jest miejsce na nogi dla dorosłej osoby. Fotele kierowcy mają długie siedziska (podparcie ud). Ostatnie moje auto z podobnymi fotelami to Honda Civic Sport 1,8 ltr 140 km z 2004. Bagażnik 400 ltr, ciekawostką jest dwupoziomowa podłoga bagażnika. Przy wyższym zamocowaniu pod podłogą jest przestrzeń o wysokości około 10 cm. Zona wykorzystuje to na stolik...
~Tomek
Crossover 1.0 EcoTSI 95KM 70kW
Jak na segment B rewelacja. Spokojnie może służyć jako auto rodzinne. Nawet wysocy pasażerowie będą mieć dużo miejsca na tylnej kanapie. Bagażnik na co dzień nie do zapełnienia. Bardzo wygodna półka pod którą moża schować rzadziej używane rzeczy. Na przewożenie małych mebelków z IKEA tez spokojnie daje rade. Nie nadaje się jednak do przewożenia długich przedmiotów. Na wakacje spokojnie można się nim wybrać
~Andrzej
Crossover Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Z tyłu mogło by być więcej miejsca ale dla mnie to nie problem bo 90% czasu jazdy nikt ze mną nie jeżdzi , z przodu można się poczuć jak za kierownicą amerykańskiego krążownika , wewnątrz auto sprawia wrażenie jakby było dużo większe niż w rzeczywistości.
~Pawcio
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
nikt nie narzeka, wcześniej miałem ibizę poprzedniej generacji i Arona zdecydowanie większa. Ostatnio zwróciłem uwagę, że wymiary Arony są równe samochodom segmentu C sprzed kilku lat ;)
~Forst1995
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Zaskakująco dużo miejsca. Samochód zbudowany na płycie od Seata Ibizy. Dużo miejsca w środku auta, zwłaszcza dla osób wysokich. Pozwala komfortowo podróżować na dłuższych dystansach.
~P. Tomaszewski
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Mało miejsca z tyłu. Do bagażnika wchodzi średnia walizka (na długość). Dodatkowo auto nie posiada żadnych wieszaków czy haczyków na kurtkę - musiałem dokupić.
~Wojtek
Crossover 1.0 EcoTSI 95KM 70kW
Tu jest szał. Samochód sprawia wrażenie bardzo przestronnego i tak w istocie jest. Masa miejsca na kolana z tyłu. 5 osób to trochę szaleństwo, ale na upartego da się.
~Adam
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Przód ok ,natomiast tył jak siedzą z przodu osoby wysokie trzeba podciągać kolana, piąta osoba to raczej wpisana w dowodzie niż siedząca z tyłu.
~Darek
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Z ciekawostek koło zapasowe w bagażniku jest od ibizy ma mniejszy obwód. Brak regulacji wysokości pasów, Lampka w środku jest tylko z przodu i pamięta golfa 4.
~Joj
Crossover 1.0 EcoTSI 95KM 70kW
Mało miejsca zwłaszcza z tyłu,bardzo słabej jakości materiały,stojąc na zewnątrz słychać bardzo skrzynie biegów,boje sie o trwałość