Lista ocen Seat Altea XL 1.9 TDI 105KM 77kW 2006-2015 (7) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Radek
XL 1.9 TDI 105KM 77kW
Niby niedrogi jak na minivana - ale jednak wydając kilkadziesiąt tysięcy w środku powinno być przyjemniej - chociaż lepszej jakości materiały. Pewnie w skali całego procesu produlcyjnego to znikomy koszt a wrażenie byłoby o wiele lepsze. Z miłą chęcią dołożyłbym te kilkaset złotych.
~marcin
XL 1.9 TDI 105KM 77kW
Za te pieniądze mogłem kupić coś na f lepiej wyposażonego i stylistycznie ładniejszego ale liczyłem na niezawodność i oszczędną eksploatację, nie zawiodłem się póki co.Nie bez znaczenia jest też 5 lat gwarancji fabrycznej
~butrus
XL 1.9 TDI 105KM 77kW
Rewelka. Kupilem z upustem i za ta cene swietne i wygodne, a przy tym ekonomiczne auto. Tyle, ze "tatusiowe" , nie na podryw. Na dzielni tez nie bedzie szpanu, nie rzuca sie w oczy. To akurat zaleta.
~Paeoslka
XL 1.9 TDI 105KM 77kW
Nie kosztował dużo jako nowy samochód niestety duża strata wartości przy odsprzedaży. Można dmuchać chuchać na samochód a wartość rynkowa i tak zrobi swoje.
~Amax
XL 1.9 TDI 105KM 77kW
Za tą cenę w tym roczniku i z takim wyposażeniem nic lepszego nie dostaniemy. Auto ogólnie godne polecenia.
~Adam
XL 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto na długie lata,tylko te plastiki w srodku.
~HAZET
XL 1.9 TDI 105KM 77kW
w/g mnie w normie przyzwoitości.
Seat Altea XL