Lista ocen Renault Megane II Sedan 1.6 i 16V 115KM 85kW 2002-2008 (92) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 110 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Sedan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Bardzo dużo miejsca. Być może rozstaw osi jest większy niż w hatchbacku, bo jest super przestronnie. Bez problemu mogą jechać cztery osoby o wzroście ponad 180cm i będzie im wyjątkowo wygodnie. Świetny rozkładany i otwierany podłokietnik z tyłu. Bardzo duży i ustawny bagażnik-Chyba 520 litrów. W żadnym aucie nie widziałem tylu schowków-są nawet w podłodze i na tylnej półce. Świetne oświetlenie wnętrza-na samym suficie mam 6 lampek-każdą można...
~dave91
Sedan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Samochód w swojej klasie spisuje się dość dobrze, nie jestem zbyt wysoki, ale lubię odsunąć sobie fotel tak nie trzymać kolan przy samej kierownicy a mimo to pasażerowie z tyłu nadal maja sporo miejsca na nogi. Na szerokość też nie jest źle, w zimę w kurtkach zimowych podróżując w 4 osoby nie jest ciasno a od biedy nawet 5 osób da radę.
~Galaktyczny
Sedan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Z przodu oczywiście przyzwoicie. Z tyłu - rozczarowanie. Na fali popularności pseudovanowskiej estetyki (a´la peugeot 307) z wysoko umieszczonym dachem, dużą przednią szybą i - wydawać by się mogło - większą przestrzanią dla pasażerów, obiecywałem sobie o wiele więcej. Przy odsuniętych (wcale nie do oporu!) przednich fotelach, z tyłu jest bieda.
~wojtek 88
Sedan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Pasażerowie z tyłu maja naprawdę dużo przestrzeni, do tego wygodny podłokietnik. Dużo miejsca na nogi i nad głową. Z przodu tak jak pisałem wcześniej może sie wydawać ciasno między konsolą środkową i drzwiami bocznymi- jest tam to trocha zabudowane, ale to tylko złudzenie optyczne bardziej- po prostu kwestia przyzwyczajenia
~alma-mater@tlen.pl
Sedan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Bardzo duży jak na tą klasę rozstaw osi(prawie 2700) powoduje że nie ma problemu z przestrzenią z tyłu w ogóle, nawet przy max odsuniętych fotelach przednich. Z przodu miejsca też dużo. Bardzo pojemny bagażnik + schowki.
~zbigniewb@onet.eu
Sedan 1.6 i 16V 115KM 85kW
bardzo wygodne fotele, można się wpasować w nie nawet przy dużym wzroście.Dużo miejsca za kierownicą jak i dla pasazerów z tyłu, więcej niż w niektórych autach większych i z wyższej półki.
~karol30@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Bardzo dużo miejsca przez co samochód nadaje się idealnie na wczasy. Przestrzeń dla kierowcy jest bardzo duża. Może brakuje podłokietników dla siedzeń z przodu ale tak przestrzeni nie brakuje.
~maiones
Sedan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Miejsca dużo, bagażnik pojemny więc nie trzeba niczego wrzucać do samochodu. Spokojnie można się wybrać na wakacje z 4-ro osobową rodzinką i wszyscy podróżują wygodnie.
~st@wik
Sedan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Mam ten sam problem co wielu kierowców Megane za długie nogi i za krótkie ręce. Mam wersję sedan i na tylnych siedzeniach nie można narzekać na miejsce na nogi.
~ks
Sedan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Znacznie większe wnętrze niż w 5 drzwiowym, ale gdybym miał małe dzieci zdecydowałbym się na kombi - duża i nie wykorzystana pojemność bagażnika.
Renault Megane II Sedan