Lista ocen Renault Megane II Sedan 1.6 i 16V 115KM 85kW 2002-2008 (202)

~dave91
Sedan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Moja opinia na temat tego modelu jest bardzo pozytywna podkreślam, że oceniam samochód jako niemal 20 letni i porównuję do innych modeli w tej samej klasie i przedziale cenowym. Megana ma na prawdę sporo plusów, całokształt psują nieco drobne usterki, których natłok czasem irytuje, jednak nie są to usterki które wykluczają pojazd z użytkowania, warto dobrze obejrzeć autko pod tym kątem przed ewentualnym zakupem. Dobrze też jest sprawdzić stan...
~Krzysztof
Sedan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Jest to bardzo bezpieczne auto. 6 poduszek pow., podwójna podłoga, wspomaganie nagłego hamowania, ABS, napinacze pasów bezp. 5 zagłówków, grube słupki boczne (nie zakłucają dobrej widoczności - a to duży sukces), Auto pięknie wygląda, nie ma korozji (nawet na tłumiku). Dużo przestrzeni w środku, dobra widoczność. Dynamiczny silnik.
3,7
~wojtek 88
Sedan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Auto naprawdę ładnie się prezentuje szczególnie ciemny metalik na dużych alusach. Samochód ma naprawdę ładną linie i długo pozostanie jego wygląd nowoczesnym Jeden poważny minus to to że często sie psuje.
~Michał
Sedan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Bardzo się na początku bałem tego auta-przedtem jeździłem Corollą. Ale na razie nie żałuję.
~dober
Sedan 1.6 i 16V 115KM 85kW
60 000 km w 2 lata bez poważnych usterek. Ładny wygląd, obszerne wnętrze, świetny silnik o niskim spalaniu i dobrych osiągach-tylko serwis ma ciągoty do zarabianiu na niewielkich usterkach. Zawieszenie dobrze dopasowane do naszych fatalnych dróg ale wnętrze z powody ich stany zaczyna wcześnie skrzypieć. REWELACYJNE hamulce.Obecnie juz sprzedane ale niekiedy nadal nim się posługuję
2,9
~Galaktyczny
Sedan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Z pewnością nie kupię już Renault, Może fakt, że wcześniej jeździłem japończykami "wypaczył" moje podejście, ale uważam, że jeśli zapłaciłem ponad 60 tysięcy za nowy samachód, to moge liczyć na większą niezawodność. Od trzech lat zdarza mi się czuć jak frajer. A więcej już nie chcę.
~maiones
Sedan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Samochód rodzinny, wygodny, bezpieczny, niezawodny, nie rujnuje kieszeni. Nie wygląda odjazdowo, nie jeździ jak rakieta ale za to oferuje niskie spalanie, i podróż w ciszy i spokoju. Takie normalne autko.
2,9
~kwys
Sedan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Nie mogę się przekonać do tego samochodu. Zbyt wiele rzeczy mnie irytuje, chociaż bywa wdzięczne i posiada sporo zalet. Sęk w tym, że te irytujące powtarzające się drobiazgi powodują, że mu nie ufam.
3,4
~AnonimLD
Sedan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Niestety nie Samochód Roku a Rozczarowanie Roku 8 Mesięcy i Kilku Dni. Chciałam małej odmiany od sprawdzonego Opla i spróbować czegoś nowego, nie do końca wierząc w legendarną awaryjność francuskich aut i otrzymałam srogą nauczkę ... Oplami jeździłam tylko na przeglądy, Meganką II regularnie odwiedzałam autoryzowany serwis. Przykre, ale francuskiego auta juz na pewno nie kupię. Fantastyczna stylistyka (ale jednak tylko z zewnątrz - wewnątrz aż...
~alma-mater@tlen.pl
Sedan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Szczególnie w wersji Expression. Auto bardzo przestrzenne i wygodne o nietuzinkowym wyglądzie. Dla kogoś kto poszukuje tych cech w aucie model idealny.
Renault Megane II Sedan