Lista ocen Renault Master IV (18) - Ergonomia

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bartox
Furgon FWD 2.3 dCi 100KM 74kW
I tutaj pomimo zachwytów wielu internautów i pana z salonu renault moja opinie jest odmienna. Oczywiście na tle konkurencji jest dobrze ale..Diabeł tkwi w szczegółach. Mam wrażenie że to wnętrze auta zostało zaprojektowane tylko na komputerze i tak naprawde nikt nie testował tych wszystkich schowków i innych pierdół w praktyce. Niby są uchwyty na napoje ale 99% opakowań w nie nie pasuje ani puszka z cola ani pół litrowa woda , nestea czy coś...
~Pawel
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
Daje 3 bo jakos nie podchodzi mi wynalazek Renault z obsluga radia w galce, ktorej nie widac. Zawsze mialem przyciski na kole kierownicy i ciagle ich tam szukam. Radio, to wogole jakas porazka. Troche nie bardzo pomyslane sa tez pokretla od nawiewow. Ciagle wlaczam klime, gdy chce ustawic temperature. W cholere roznych schoweczkow no i ten pod kanapa dla pasazerow jest genialny. Wlew oleju jest poprowadzony pod sam przod auta (pod maska) mam...
~przemar
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
W aucie czuję się dobrze. nauka poszła do przodu i teraźniejsze busy są naprawdę dobrze wykonane. mała kierownica (dla mnie akurat pasuje) jest dobra do manewrów,wszystko jest pod ręką, schowki zaskoczyły mnie pozytywnie - szczególnie schowek pod siedzeniami i na desce rozdzielczej. jeszcze tylko wyposażenie powinno być trochę bogatsze (za te pieniądze)np. w standardzie tempomat, lub czujnik deszczu a nawet halogeny.
~Radek
Furgon FWD 2.3 dCi 100KM 74kW
Po przesiadce z Jumpera to jak niebo a ziemia. Makaroniarze jeszcze im do pięt nie dorośli. Zwracam uwagę na szczegóły - np. w Jumperze rama jest klejona z dachem. Tu im wyszło 3 mm szpary, a tam 7 mm. Z każdej szpary wylewa się zastygły klej, który został zwyczajnie pomalowany. W Masterze wszystko jest na milimetry i pomimo usilnych prób nie znalazłem defektów i fuszerek.
~Mike z czerwonyego mastera
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
Lewarek zmiany biegów mógłby być w innym miejscu moja nogą po przejechaniu odcinka warszawa rotterdam była obolała jakby mi ktoś kijem do besbola zaj..ł, uchwyty na knapoje dość płytkie lub w takich miejscach że masz problemy z ich wyjeciem z nich , wyświetlacz do radia nad lusterkiem też nie był mądrym pomysłem
~cd_error
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
wszystko co potrzeba jest pod ręką... no można by się przyczepić do cup holderów na konsoli środkowej.... słabo mieści się w nich taki standardowy kubek termiczny no ale są inne więc mozna sobie radzić....Stolik ze schowkami i miejscami na kubkii na plecach środkowego fotela jest genialny
~Olek1911
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
I tu jest bardzo dobrze, wyświetlacz radia jedynie na górze wymaga przyzwyczajenia, jednak umieszczono go tam na rzecz wielu schowków. sterowanie radiem w kierni jak to w renault.pokrętła pod ręką i są podświetlone, nie to co w poprzedniku.
~darek33
Pojedyncza kabina podwozie 2.3 dCi 125KM 92kW
Mnóstwo schowków, schoweczków, wysuwany stoliczek na kartki a4 i bajer ze składanym oparciem jednego z pasażerów w stolik pod laptopa z uchwytami na kubki. No i schowek pod siedziskami wielkości bagażnika w cinquecento :)
~Tomasz Master
Furgon FWD 2.3 dCi 150KM 110kW
Bardzo dobra ergonomia, auto nie męczy ale... brak regulacji kolumny kierownicy w kierunku do kierowcy. Jestem wysoki więc nie jest super. Nogi można sobie wyciągnąć na długich trasach, jest gdzie.
~Janusz
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
Tutaj ogromny plus dla tego auto wszystko jest pod ręką i to czego potrzeba. Dużo pomyślanych schowków (butelka, kubki, rozkładany środkowy fotel z tacą, okulary, górna póła, miejsce na CB radio)