Lista ocen Porsche Cayenne II (6) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Belmondo
SUV 3.6 V6 300KM 221kW
Zanim decydowałem się na zakup pojazdu to wpadły mi w oko marketingowe slogany typu „samochód, który zagina prawa fizyki”. Początkowo podchodziłem sceptycznie i... Się myliłem! Auto prowadzi się fenomenalnie, choć czuć jego potężną masę. Szybkie pokonywanie łuków – bez problemu. Jazda z pełnym gazem w zimie przy włączonym PSM (a właściwie Please Save Me!) – proszę bardzo! Kilka razy auto pomogło mi wygrzebać się z tarapatów bez większego...
~Dozamet
SUV Facelifting 3.0 E-Hybrid 416KM 306kW
To chyba najmocniejsza strona samochodu , idealne zawieszenie pneumatyczne doskonale tłumi nierówności na drodze . Samochód prowadzi się doskonale , trzyma się drogi jak przyklejone i świetnie wprowadza się go w zakręty .
~VEKA
SUV 4.8 S V8 400KM 294kW
Fenomenalne auto na Polskie drogi = oczywiscie b.dobry na teren choc za ta cene byloby grzechem wjezdzac na off-road! Mam nadzieje ze uklad poduszek nie siadzie jak w Mercedesie S. za ktora musialem zaplacic 18tys!
~Tomek
SUV 4.2 V8 382KM 281kW
Mimo że to wielki i ciężki samochód można nim jeździć po zakrętach bez obawy że wypadnie sie z drogi. Rewelacyjne zawieszenie pneumatyczne.
~Paweł
SUV 4.8 S V8 400KM 294kW
Przy ustawieniu sport przyklejony do drogi
~jontek
idzie jak po sznurku