Lista ocen Peugeot Partner I 1.4 75KM 55kW 1996-2011 (30) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dziubin
Furgon 1.4 75KM 55kW
Auto jest miękkie, do tej pory nie miałem francuza - więc jestem oczarowany (zwłaszcza, że autko dostawcze, dwuosobowe) Niestety, przy naszych drogach ta miękkośc pewnie wyjdzie mi bokiem, nie mniej jednak - jest komfortowo.
~Stały
Furgon 1.4 75KM 55kW
Układ jezdny oceniam pozytywnie. Nieźle wybiera nierówności na drodze i jest dość trwały. Amortyzatory z tyłu wymieniłem jakieś 5 tys km temu czyli przy 315000 km. Dość częste są wybicia tulejek ale to groszowa sprawa.
~Mariusz.,
Furgon 1.4 75KM 55kW
Ciągle sypie sie zawieszenie. U mnie przednie wachacze juz są wymienione po raz 4 i ciągle sie rozlatują. Tylnia belka również była regenerowana. Samochod z tym zawieszeniem nie na polskie drogi.
~Prawdziwa prawda:P
Furgon 1.4 75KM 55kW
Niezbyt komfortowe...wychyla się na zakrętach...i tooooo bardzoooo...ale cóż jest to właściwie samochód dostawczy za średnie pieniądze...nie wymagajmy za wiele...
~zdegustowany
Furgon 1.4 75KM 55kW
no cóż, jak na osobową ciężarówkę, to chyba nie ma co narzekać na słabe trzymanie się drogi. Układ kierowniczy ok, tylko wspomaganie coraz głośniej słychać przy parkowaniu
~bazant52@op.pl
Furgon 1.4 75KM 55kW
Samochód przyjemnie sie prowadzi.Tylko układ kierowniczy z swpomaganiem nie daje czycia drogi.Trzeba sie przyzwyczajic.
~YaesoO czepilpiotr@poczta.onet.pl
Furgon 1.4 75KM 55kW
jak dotąd nie siedziałem jeszcze w samochodzie, który lepiej by mi się prowadziło. Tu bezsprzecznie piąteczka
~Użytkownik
Furgon 1.4 75KM 55kW
Prostota konstrukcji i taniocha w utrzymaniu . Wymieniłem po 150000 końcówki kierownicze i wahacze .
~cerpak@poczta.onet.pl
Furgon 1.4 75KM 55kW
Wynosi na zakrętach, bardzo się kładzie na bok przy gwałtownych manewrach.Powinno być twardsze.
~marcin
Furgon 1.4 75KM 55kW
jak to francuski, miękko i wygodnie, ale trzymanie zakrętów słabe, coś za coś