Lista ocen Peugeot Partner I 1.4 75KM 55kW 1996-2011 (31) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dziubin
Furgon 1.4 75KM 55kW
Mój egzemplarz ma swoje lata, ogólnie skrzynia lata dość lekko, ale mam problemy ze zmianą biegów. Głównie z wrzuceniem jedynki. Drążek zmiany biegów ok, troszkę też przeszkadza strasznie krótka 1 i 2, w zasadzie tylko do ruszania. O dziwo - przy 50km/h można śmiało wrzucać piąty bieg.
~Prawdziwa prawda:P
Furgon 1.4 75KM 55kW
Skrzynia ogólnie rzecz biorąc jest bardzo kiepska...biegi nie chcą wchodzić...czasem trzeba \"prze sprzęglić\" żeby włączył się bieg, 1 i R niemalże zawsze nie wchodzi tak jak powinna...ogólnie tutaj kiepsko...
~marcin
Furgon 1.4 75KM 55kW
wsteczny czasami ciężko wchodzi, ale w 405 miałem to samo, więc chyba częsta wada Peugeotów, poza tym ok, dźwignia zmiany biegów dosyć długa, teraz robi się krótsze
~Stały
Furgon 1.4 75KM 55kW
Po takim przebiegu dziw, że ta szkrzynia jeszcze chodzi, a nie była remontowana. Biegi wchodzą dobrze, troszke może przy redukcji do 2 trzeba użyć siły ale jest dobrze.
~bazant52@op.pl
Furgon 1.4 75KM 55kW
Skrzynia jest bardzo któtka.Zwłaszcza pierwsze 2 biegi(z powodu zaadoptowania tej skrzyni do samochody rodzino-dostawczego).Nie mam zadnych zastrzezen.
~Użytkownik
Furgon 1.4 75KM 55kW
Nadaje się do jazdy miejskiej , dłuższe trasy na co dzień z tym silnikiem i skrzynią są uciążliwe .
~skala03
Furgon 1.4 75KM 55kW
krótki 1 bieg, przydatny podczas ruszania gdy auto jest załadowane. Przydałby się 6 bieg na trasę.
~YaesoO czepilpiotr@poczta.onet.pl
Furgon 1.4 75KM 55kW
działa w miarę poprawnie dopiero po przejechaniu kilku kilometrów, ale i tak pozostawia trochę do życzenia
~Złośnik
Furgon 1.4 75KM 55kW
Skrzynia biegów mało precyzyjna , nie które biegi ciężko wchodzą
Dziennik kosztów dla Peugeot Partner I 1.4 75KM 55kW
8,7
9,2
~Mariusz.,
Furgon 1.4 75KM 55kW
PO 200 yś mam wrażenie se się troche rozklekotała, ale nie mam zarzutów.