Lista ocen Peugeot Partner I 1.4 75KM 55kW 1996-2011 (32) - Silnik

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Prawdziwa prawda:P
Furgon 1.4 75KM 55kW
Jeśli chodzi o silnik to cóż nie będę się wypowiadał o jego mocy 75KM, to zdecydowanie za mało jak na te gabaryty ale tu sam sobie jestem winien. A jeśli chodzi o jego pracę...hmmm...nie mam zastrzeżeń mógłby trochę ciszej pracować...z pewnością jest bezawaryjny...ale to chyba tylko jeden bezawaryjny element w tym samochodzie...
~Pavvlo Lean
Furgon 1.4 75KM 55kW
Witam. Autko mamy w firmie od nowości. Nie raz latalo przeladowane i roblo trasy ponad 1000km... Nie bylo w nim powaznych napraw ani usterek. Ostatnio wymienilem docisk i tarcze sprzęgla. Minusem jest wersja bez wspomagania:( Pali ok 6-7-8l zalezy jak i z czym sie jedzie. Ogulnie polecam i kupuje 2 takie auto w tym miesiacu.
~dziubin
Furgon 1.4 75KM 55kW
Silnik mam nie 1.4 a 1.1 :) tiaaa, były niestety takie, na razie nie sprawia problemów, nie jest też jakoś przesadnie głośny. Nie chciałem diesla, więc mam - benzyniaka z silnikiem malucha :) niemniej jednak, daje radę. Maksymalna prędkość na autostradzie 140km/h - nie jest źle.
~zdegustowany
Furgon 1.4 75KM 55kW
to tylko 1.4, czym większy przebieg tym lepiej chodzi..., może przy 100 tys będzie rakieta, na razie jednak mimo wszystko osiągi mizerne. Kiedy wleję paliwo 98, jest lepiej, ciszej chodzi, bardziej elastyczny. Żałuję, że wybrałem ten silnik
~Stały
Furgon 1.4 75KM 55kW
Silnik zdecydowanie za słaby do tego auta. Radził sobie z tonową przyczepą ale nie powiem żeby to była przyjemna jazda. Lepszy byłby 1,4 albo 1,9 Diesel, wolnossący.
~bazant52@op.pl
Furgon 1.4 75KM 55kW
Silnik 1.4 jest dobry jezeli nie planujemy przwozic samochodem ciezkich bagazy i całej rodziny.Jezeli smigam w 2-3 osoby to całkiem dynamiczny jak na ta pojemnosc.
~Użytkownik
Furgon 1.4 75KM 55kW
Bezawaryjny . Wymieniłem tylko przepustnicę elektreoniczną . Reszta to czysta obsługa oleje filtry , rozrząd itp - tanie jak barszcz.
~skala03
Furgon 1.4 75KM 55kW
Silnik 1,4 dobry do spokojnej jazdy, do ostrej i dynamicznej jazdy nie nadaje się. Pracuje równo zarówno na gazie jak i benzynie.
~sławol
Furgon 1.4 75KM 55kW
w sumie to mały silniczek jak na taką budę, a więc czego można się spodziewać. w mieście jest ok, ale na trasie troszkę mało
Dziennik kosztów dla Peugeot Partner I 1.4 75KM 55kW
8,7
9,2
~Piotr
Furgon 1.4 75KM 55kW
Za słaby na ten samochód, nierówno pracuje, długo się nagrzewa, padają szybko tłumiki