Lista ocen Peugeot Partner I 1.4 75KM 55kW 1996-2011 (26) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zdegustowany
Furgon 1.4 75KM 55kW
przestrzeni jest dużo, miejscami aż za dużo, tzn ww. brak możliwości wciśnięcia sprzęgła przez moją żonę ze względu na odległość do pedału od siedziska. Auto doskonałe na wyjazd. Na wakacje zapakowaliśmy wózek, kojec dla dziecka, kilka dużych toreb, reklamówek, akcesoria plażowe i wszystko mieściło się w bagażniku...
~skala03
Furgon 1.4 75KM 55kW
Jest miejsce dla wszystkich. Nie ma problemu z podróżą 5 osób. Z tył jak i z przodu dużo miejsca na nogi. Dzieci w wieku przedszkolnym z tyłu mogą wręcz biegać.
~dziubin
Furgon 1.4 75KM 55kW
Auto mimo, iż z zewnątrz nie wydaję się takie ogromne w środku oferuje bardzo dużą przestrzeń. Pasażer, choćby największy nie puknie w nas kolanem :)Przestrzeń bagażowa - duża.
~Mariusz.,
Furgon 1.4 75KM 55kW
Trzeba się przyzwyczaić, jednak nie mozna narzekać. Jednak fotele są strasznie nieewygodne. Na dłuższej trasie zaczynam sie męczyć po 150 km.
~radzimar
Furgon 1.4 75KM 55kW
Włożyłem pod roletę do bagażnika pięć opon do tego samochodu i zostało mi jeszcze połowę powierzchni do załadunku.
~jarek
Furgon 1.4 75KM 55kW
z przodu duzo miejsca, z tyłu jak w mało której osobówce. pojemny bagażnik, miesci sie w nim wszystko łacznie z owczarkiem :)
~bazant52@op.pl
Furgon 1.4 75KM 55kW
W tej kategori zaden inny zamochód o tych wymiarach nie daje tak duzo.Przekonajcie sie sami.Miejsca jak w jakims busie.
~Prawdziwa prawda:P
Furgon 1.4 75KM 55kW
Tutaj samochód ten nie ma sobie równych...5 osób solidnej budowy \"chłopy\" siedzi bardzo wygodnie...
~Stały
Furgon 1.4 75KM 55kW
Tu jest bardzo dobrze. Nawet ludzie puszyści i wysocy nie mogą narzekać. Dużo miejsca na nogi, głowe.
~Darek
Furgon 1.4 75KM 55kW
Siedzisko mogło by być dłuższe,pozatym ok.miejsca wystarczająco zprzodu i z tyłu.