Lista ocen Peugeot Partner I 1.4 75KM 55kW 1996-2011 (26) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zdegustowany
Furgon 1.4 75KM 55kW
Kupując to auto trzeba się przygotować na wizytę w serwisie raz w tygodniu. Kilka razy rozbierany miałem już silnik, wymienianą przepustnicę, jakieś zawory, wymieniony jest alternator, a to tylko niektóre usterki. Wnet założę segregator na zlecenia napraw. (auto nie ma jeszcze roku)
~mirek
Furgon 1.4 75KM 55kW
wymiana wahaczy, wymiana tłumików, wymiana szczęk w bebnach bo się odkleiły ( cholernie nie bezpieczne) podarła sie tapicerka, padła nagrzewnica - żeby wymienić trzeba zdjąć całą deskę wraz z kierownicą.
~MMX
Furgon 1.4 75KM 55kW
Stukający jakiś zawór odpowietrzania - ten typ tak ma podobno - jak był nowy nie stukało, problem z pompą paliwa czy czymś takim - źle pokazywało poziom paliwa - 3 razy w serwisie zanim zrobili
~jarek
Furgon 1.4 75KM 55kW
nie mialem nigdy francuskiego auta, a słyszałem wiiele o ich awaryjnosci, widac trafil mi sie wyjatkowy egzemplarz lub poprostu partner jest tak prosty ze nie ma sie co w nim psuc.
~Stały
Furgon 1.4 75KM 55kW
Raz stanął w trasie w te największe 30 stopniowe mrozy. Okazało się że komputer, regeneracja nie była kosztowna, i dobrze. Nowy to wydatek chyba ze 2 - 3 tys zł.
~Hary
Furgon 1.4 75KM 55kW
poważnych usterek jeszcze nie doświadczyłem, poza wymianą sondy Lambda, którą wymieniono mi odpłatnie po 1,5 rocznym użytkowaniu auta
~Marcin
Furgon 1.4 75KM 55kW
Omijać omijać jeszcze raz omijać . 1. Francuz po 2. Francuz po 3 .Francuz Elektryka koszmar
~osadek@poczta.onet.pl
Furgon 1.4 75KM 55kW
rdza na progach pod uszczelką po 1,5 roku (nie spodziewałem się ) a hamulce czemu tak piszczą- koszmar
~Złośnik
Furgon 1.4 75KM 55kW
Belka tylnego zawieszenia to najsłabszy punkt tego samochodu
Dziennik kosztów dla Peugeot Partner I 1.4 75KM 55kW
8,7
9,2
~Prawdziwa prawda:P
Furgon 1.4 75KM 55kW
Poważnych aż tyle nie ma oprócz tego że nie wiesz czy wrócisz do domu...