Lista ocen Peugeot Partner I 1.4 75KM 55kW 1996-2011 (71)

3,5
~dziubin
Furgon 1.4 75KM 55kW
Ogólnie ocena autka jest POZYTYWNA. Pojazd jest już troszkę na rynku, zdążył się obyć, poprzedni właściciel zapewne zmagał się z większymi drobnymi problemami. Jest przestronny, ma dużo schowków, wygląda dosyć sympatycznie i prowadzi się nie najgorzej. Nie posiadam wspomagania, ale nie jest dla mnie problemem ukręcenie nawet w miejscu. Idealny do firmy... jako pojazd rodzinny, nie wiem czy bym się zdecydował.
2,9
~zdegustowany
Furgon 1.4 75KM 55kW
Podstawowy plus to przestrzeń i to chyba na tlyle... Serwis to kpina, pełny luz pracowników, brak czasu dla klientów. Śmiechem odpowiadają na kolejne problemy. Tłumaczenie pewnych usterek że tak ma być, ten model tak ma itp... Awarie, Awarie i jeszcze raz Awarie przez duże A Może ktoś kupi ten samochód ode mnie, naprawdę super autko...
3,2
~Prawdziwa prawda:P
Furgon 1.4 75KM 55kW
Pasuje tylko ilość miejsca silnik mimo że jest za mały (moja wina) reszta...niestety....bardzo żle...z drugiej strony widziały gały co brały...:P
~bazant52@op.pl
Furgon 1.4 75KM 55kW
Ogólnie samochód godny polecenia rodzinom i małym firmom.Czesci tanie awaryjosc nie jest duza.Jestem zadowolony z tego auta.
3,7
~Stały
Furgon 1.4 75KM 55kW
Naprawde nie spodziewałbym się że tyle wytrzyma. Jeździ jeszcze i jak narazie ma się dobrze. Następny pewnie znowu bedzie Partner ale pewnie z dieselkiem i wersja osobowa. Polecam wszystkim, którzy potrzebują małego dostawczaka albo rodzinny samochód.
4,1
~YaesoO czepilpiotr@poczta.onet.pl
Furgon 1.4 75KM 55kW
A postawię tą piątkę, ale trochę będzie naciągana. To tak na zachętę dla chłopaków z firmy Peugeot - niech jeszcze trochę dopracuję Partnera.
Ale jeździ się naprawdę wyśmienicie
~cerpak@poczta.onet.pl
Furgon 1.4 75KM 55kW
Przy użytkowaniu jako dostawczy często się psuje co chwila coś stuka. Zawieszenie nie wytrzymuje obciążeń podanych w instrukcji-szczególnie na naszych drogach.
~jarek
Furgon 1.4 75KM 55kW
duzo miejsca, co wplywa na komfort podrozowania kierowcy i pasazerow. duza ilosc miejsca rekompensuje inne niedociągnięcia. auto godne polecenia biorac pod uwage cene i zadziwiajaca bezawaryjnosc.
3,6
~Mariusz.,
Furgon 1.4 75KM 55kW
Czy pusty czy pełny zawsze sie dławi. I głośny. Z silnikiem 1.1 to totalna porażka. (Silnik)
4,1
~marcin
Furgon 1.4 75KM 55kW
silnik przydałby się większy, szczególnie w trasy, z resztą jest ok