Lista ocen Peugeot 807 (45) - Widoczność

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Tepee 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Auto zaprojektowane do jazdy do przodu ;) Z racji wysokiego położenia kierowcy do przodu bardzo dobrze, nieco gorzej na boki i na wprost po przekątnej - zasłaniają słupki boczne. Widoczność do tyłu przy cofaniu .. nie istnieje. Bardzo wysoka linia tylnej szyby, oświtlenie przy cofaniu w nocy pozostawia wiele do życzenia (w praktyce niemal nic nie oświetla). W moim odczuciu największym brakiem tego auta jest brak kamer cofania. Fabryczne...
~Grzegorz K.
Minivan 2.2 HDi 128KM 94kW
Znakomita widoczność do przodu, bo nie tylko ogromna szyba, ale też wysoka pozycja za kierownicą daje takie możliwości. Ogromne lusterka wsteczne, mnie osobiście nie przeszkadzają szerokie słupki boczne przy przedniej szybie, kwestia przyzwyczajenia (Peugeot 307 też tak miał). Lusterko elektrochromatyczne wsteczne nie wystarcza do manewru cofania, polecam zamontowanie czujników cofania. Lusterko do podglądania pasażerów z tyłu - niby bajer,...
~woj
Minivan 2.2 HDi 128KM 94kW
Ogólnie widoczność dobra. Przy cofaniu gabaryty auta łatwo wyczuwalne (nie mam czujnika) gorzej z przodem ale zawsze wydaje mi się, że jestem bliżej przeszkody niż jest w rzeczywistości - stąd na razie żadnych zadrapań
~ WitekS. GG3558089
Minivan 2.2 16V 158KM 116kW
grube słupki przednie, ograniczona widoczność, dobre lusterka wsteczne regulowane elektrycznie no i samościemniające lusterko wewnetrzne są skuteczne. Przyciemniane szyby i rolety nie ograniczaja nadmiernie widoczności
~pepe
Minivan 2.2 16V 158KM 116kW
duża szyba, do grubych słupków trzeba się przyzwyczaić, troszkę gorzej do tyłu, w szczególności na drogach pod skosem podporządkowanych, trzeba się powychylać, poza tym ok.
~Adrian
Minivan 2.0 16V 136KM 100kW
Widać wszystko, jak przejeżdza się obok autobusu, można czytać gazete razem z pasażerami. Pozycja za kierownicą na wysokość taka jak w Q7.
~pljs
Minivan 2.2 16V 158KM 116kW
Przód i boki (lusterka) b. dobrze, tył całkiem nieźle (na pewno lepiej od wielu sedanów czy liftbacków z podniesionym tyłem i małą szybą)
~ArBiTeR
Minivan 2.0 HDi 107KM 79kW
Co do widoczności mam jedno zastrzezenie, gdy jest mocne światło na szybie odbija sie czesc tapicerki, ogólnie widoczność SUPER
~szymon
Minivan 2.0 HDi 120KM 88kW
tutaj brak jakichkolwiek uwag - poza tym że przednia szyba fabrycznie powinna być fotochromatyczna.

Usterki Peugeot 807

Peugeot 807 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ikizd
Minivan 2.2 HDi 128KM 94kW
Doskonale wszystko widac. A jednocześnie przy zamontowanym parktronicu z przodu i z tyłu poprostu rewelacja.