Oceny Peugeot 407 SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW 2009-2011

Najnowsze oceny Peugeot 407 SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW 2009-2011

3,6
~jumper19
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Ogólnie - Peugeot 407 SW z silnikiem HDI to auto dla ludzi ceniących komfort i ekonomię jazdy. Fanów ostrzejszej jazdy przestrzegam przed fatalnym układem jezdnym. Myślę jednak, że na drogach wyższego standardu (jak u naszych zachodnich sąsiadów) auto może się sprawdzać, nawet przy szybkiej jeździe autostradą. Przy zakupie używanego trzeba zwrócić uwagę na korozję klapy bagażnika oraz stosunkowo słabe sprzęgło i "dwumasę". Pocieszający jest...
~Horry_Piotter
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Samochód oceniam dobrze, bo to tylko samochód. Jeździ, przywoicie pali, nie psuje się, jest bardzo wygodny. Świetny towarzysz podróży, niekoniecznie po mieście. Na razie przy 83kkm trudno mówić o jakimś większym zużyciu, a zatem i uciążliwych usterkach. Auto, choć to podstawowa wersja w kolorze szarym, przyciąga wzrok, a jednocześnie jest dyskretnie eleganckie. Szybkie, ciche, ładne - czego chcieć więcej? Dla rodziny do 2+2 idealne, pod...
3,2
~jerzy
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
miałem ten samochód dwa miesiące i jestem szczęśliwy że go sprzedałem takiego badziewia to jeszcze nie miałem 2007r a psuło się wszystko co za idiota daje elektryczne wspomaganie do sam co waży 1,6t elektryka to po prostu katastrofa a ceny części to kosmos wymiana kompletnego rozrządu w ASO to ok. 5000zł chore nie polecam francuzi nie potrafią zrobić samochodu i tyle
3,3
~Nitomen
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
NIE NIE i jeszcze raz NIE - odradzam zakup 407 - moze ladna , ale to wszystko co oferuje ,auto slabo wykonane - lepiej kupic VW/Audi/BMW moze starsze o kilka lat , ale jakosciowo bije na glowe francuzy. Jaka cena , taka jakość , wiecej info dalej.
4,1
~kiostry
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
naprawde fajny samochodzik, dosc pakowny i niezawodny, silnik naprawde swietny- zwinny i oszczedny, siedzenia wygodne, super sie prowadzi.., srodek wykonany z dobrych materialow (oprocz mieszka skrzyni biegow;).., sa tam jakies male niedociagniecia, ale nie wplywaja one na konfort jazdy im wiekszy przebieg tym mniej sie na nie zwraca uwage.
~pit
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Jestem bardzo zadowolony z samochodu nie mam z nim najmniejszych problemów. Jedyne co trzeba było wymienic to czujnik ciśnienia oleju (czyli zwykłe eksploatacyjne wymiany podzespołów, na które przychodzi czas) . Serwis działa rewelacyjnie. Jedynie te felgi nieprzelotowe skaranie boskie z nimi.
Dziennik kosztów dla Peugeot 407 SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
7,3
~Maciek
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Całokształt oceniam doskonale - jest to jeden z najbardziej udanych modeli Peugeot. Fantastyczny wygląd (nie znam osoby, której to auto by się nie podobało), praktycznie bezawaryjne auto, doskonałe wyposażenie, stosunkowo niska cena, świetny silnik i właściwości jezdne.
4,1
~witia
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
zmienilem zdanie o francuzach choc renaulta bym nie kupil. Zawieszenie moglo by byc wytrzymalsze ale za to komfort jazdy jest super. Piekna linia nadwozia i 100% odpornosc na korozje to dodatkowe atuty auta
2,5
~o!
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Pojazd nadaje się tylko do wymiany, nie wiem czy zaufam kiedykolwiek tej marce. Na dzień dzisiejszy jazda nim jest wręcz niebezpieczna. Zgłosiłem telefonicznie i na piśmie, ale wg serwisu powinienem czekać 14 dni na odpowiedz! Mam nadzieję, że w tym czasie dotrę do Peugeot Polska, jeśli nie to do Francji jeśli ten pojazd wcześniej mnie nie zabije.
~w1cked
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Za odpowiednią cenę mam auto w klasie średniej (segment D), super wyposażone (navi, xenon,skórzane podgrzewane siedzenia, mp3, telefon, solardach, felgi 18\'\', czujnik parkowania, deszczu, zmierzchu, wyświetlacz wideo, podpórka pod łokieć, relingi) z małym przebiegiem i dobrym silnikiem. Wygląd tego auta cieszy oko i jest klasie (poza alfą 159) jednym z najlepszych, a już na pewno jeśli się weźmie pod uwagę rocznik)
Peugeot 407 SW