Lista ocen Peugeot 407 (242) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 341 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~1nf1n1t3
SW 2.0 HDi 136KM 100kW
Cena za którą można kupić dobrze wyposażone 407 z ostatnich roczników pozwala na zakup o kilka lat młodszego VAG'a z bardzo słabym wyposażeniem. Jeżeli ktoś nie kieruje się stereotypami i dokona dobrego wyboru to będzie zadowolony.
~ManieQ
Sedan 2.0 16V 140KM 103kW
Długo szukałem auta segmentu D, które oferowało przyzwoite osiągi i wyposażenie będące jednocześnie przystępne cenowo. Po wysłuchaniu opinii posiadaczy (nie zasłyszanych "bo mechanik mi mówił") o tym modelu zdecydowałem się na zakup. Nie żałuję.
~Konrad
Sedan 2.0 16V 140KM 103kW
Cena nowych - chyba trochę przesadzona natomiast używane szybko tracą na wartości, dzięki czemu można kupić młode auto w niedużych pieniądzach i taki wybór nie jest zły. Auto ma swoje niedoróbki i wady no ale cena też nie jest wygórowana..
~Nitomen
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
auto dla cierpilywch i naiwnych ze nowe to dobre...jaka cena., taka jakość .. tanie w zakupie, ale nie oczekujeci jakości rodem z merca czy bmw..ale po dłuższym użytkowaniu , licząc koszta napraw , wyjdzie ze lepiej bylo kupic starszego niemca czy japonca...
~WK.
SW 1.8 16V 125KM 92kW
Kupiłem z wyprzedaży starego rocznika (ok 12 tys. zł mniej) oraz jako używany przez Centralę Peugeog (jeszcze dodatkowo 10 tys. zł mniej) - był używany raptem pół roku i zrobiono nim tylko 5 tys. km, więc nadal spełniał definicję nowego samochodu.
~maciej z
Sedan 2.0 16V 140KM 103kW
3 letni samochód od delera za 40 tys. z przebiegiem raczej pewnym 28 tys. km. Można znależć na rynku tańsze, ale nie wiadomo o ich bezwypadkowości, historii, i realnym stanie technicznym. Wg mnie opłaca się zapłacić 5 tys. więcej za coś pewniejszego
~Roman
Sedan 3.0 V6 24V 211KM 155kW
Samochód w najwyższym stopniu kompletacji Platinum był b. drogi w zakupie ale wyposażenie i wykonanie jest na wysokim poziomie. Mimo 3 letniej eksploatacji nie widać na nim śladów żużycia (tapicerka skórzana prawidłowo konserwowana jest b. trwała)
~Horry_Piotter
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Kupiłem niespełna 4ro letnie auto za kwotę 42 tysie z przebiegiem 55kkm. Jedyne co dodatkowo zainwestowałem to wspomniane już 800 zł na planową naprawę + przerejestrowanie. Myślę, że nie ma co narzekać, za tą klasę auta, wyposażenie i jakość.
~axl
SW 2.0 16V 140KM 103kW
Kupiłem roczny samochód na gwarancji w salonie Peugeota z przebiegiem 19tys. km za 55tys. zł więc w stosunku do nowego ponad 30% taniej. W tej cenie można kupić nowego kompakta co najmniej klasę niżej z marnym wyposażeniem więc chyba wybór jest prosty.
~grzesiek.c1@wp.pl
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Powiem tak :) Niekupiłbym tego samochodu gdyby nie zszedl tak na wartości - dla mnie akurat to było korzystne, natomiast gdybym mial tyle kasy za nowe wyłożyć (ok 100tyś zł) - nigdy. Może to dlatego jeszcze że w Polsce mało się zarabia.