Lista ocen Peugeot 407 (294) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 289 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cd407SW
Sedan 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
Przód SUPER, tył no tragedja to nie jest ale mogło by być lepjej, póki dzieci małe to OK. Bagażnik w SW choć wg cyferek jest niezbyt pojemny to mi wystarcza - wyjazd wakacyjny 4 dorosłe osoby i 1 dziecko wszystko zapakowane łacznie z zabawkami wóżkiem i innymi niezbędnymi gratami. Ocena tylko 4 za miejsce z tyłu choć rewelacja to tylko w SUPERB.
~FloroMarlboro
SW 2.0 HDi 136KM 100kW
Bardzo duże rozczarowanie względem zewnętrznych wymiarów. Dwójka szczupłych, dorosłych osób ma z tyłu bailando, ale schody zaczynają się, gdy trzecia dorosła osoba (również szczupła) wejdzie obok. Mimo braku tunelu środkowego, 3 osoby z tyłu to raczej ostateczność. Z przodu bajka - nawet dla osób powyżej 185 cm wzrostu.
~Bartek M
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Wygodnie, ale przytulnie. Miejsca jest w sam raz, chociaż na nogi z tyłu mogłoby być więcej miejsca. Pojemność bagażnika również nie powalała, chociaż na duży plus należy uznać bardzo duże schowki boczne dzięki, którym wszelkie walające się po aucie przedmioty nawet te większe z łatwością można dyskretnie schować.
~Patryk
SW 2.0 HDi 136KM 100kW
Pół na pół. O ile z przodu miejsca jest bardzo dużo, o tyle jeśli na przednich fotelach siedzą wysokie osoby, to zaczyna brakować miejsca z tyłu na nogi. Dorosła osoba ma już problem, żeby swobodnie siedzieć za kimś, kto ma 190cm wzrostu. Jeśli chodzi o samego kierowcę, to miejsca jest jak w salonie
~Nocturne
Coupe 2.7 V6 24V HDi FAP 204KM 150kW
Absolutnie doskonała ilość miejsca z przodu. Zwłaszcza na kolana. Wąska i może niezbyt piękna konsola środkowa ma ten plus, że można siedzieć okrakiem i nie dotykać kolanem deski. Z tyłu też zaskakująco dużo miejsca. Jedno z najbardziej obszernych aut typu coupe. Bagażnik 400 litrów.
~medykeko
Sedan 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
na krotkich dystansach jeszcze jako tako ,lecz na dluzszych jesli sie ma po wyzej 1,8m wzrostu ,to nie polecam gdyz ustawienie fotela w pozyci wygodnej uniemozliwia dostanie do lewarka zmiany biegow. A jesli ustawimy fotel blizej kierownicy to kolana zatkaja nam uszy jak w starym dobrym maluchu
~lucaaszz
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Przestrzeni dla kierowcy jest mnóstwo, wspaniałe przednie fotele, dobrze wyprofilowane, świetnie trzymają na boki i mają długie siedzisko + regulowany podłokietnik z przodu i z tyłu - już nie regulowany. Kanapa z tyłu już nie jest taka wygodna, wysokim osobom nie będzie zbyt wygodnie w długiej trasie.
~P.J. Erich5@wp.pl
Sedan 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
Doskonale ale tylko dla mnie i mojej rodziny. Jestem wysoki (189cm) i z przodu jest \"Exellence\". Z tyłu dla mojej Żony (165cm) jest w sam raz. Synek wymiata w foteliku więc luz. Dla większych osób z tyłu miejsca jest za mało. Jazda w pięć dorosłych osób to koszmar rodem z marki segmentu compact.
~rysiek_
Sedan 2.0 16V 140KM 103kW
Samochód jest szeroki. Z przodu miejsca jest bardzo dużo. Z tyłu to juz zależy od ustawienia foteli przednich - można je b. daleko przesunąć do tyłu. Dzieciaki w fotelikach się bezproblemowo mieszczą. Zdarzało mi sie wsadzić nawet 3 fotleiki z dzieciakami obok sibie z tyłu i dało radę.
Dziennik kosztów dla Peugeot 407
7,6
9,1
11,5
~fistacho
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Myślałem, że z tyłu jest mniej miejsca, ale okazało się , że teściowa jedzie w tym roku ze mną na wczasy po jednej wycieczce podjęła taką decyzję (mogłem jej nie brać do Zakopca cholera).Ale poważnie - Na jazdach próbnych nie da się ocenić ile w tym aucie tak naprawdę jest miejsca. W tej klasie rewelacja.