Lista ocen Peugeot 407 (583)

~melo-s
SW 2.0 16V 136KM 100kW
samochód choć troszke kosztowny w eksploatacji ale podnosi innym ciśnienie, najlepszy na długą trase wtedy dopiero sie rozkręca, jak o wszystko trzeba dbać i inwestować, chcesz jeżdzić to dbaj, wszystko sie psuje nawet czołgi
~grzesiek.c1@wp.pl
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Kupiłem ten samochód bo mi się podobał :) Jeśli chodzi o eksploatację (zużycie paliwa) - to jest celująco. Jeśli chodzi o awaryjność - wiadomo, że mogło by być lepiej. Ogólnie jest dobrze :)
~ZADZIWIONY.
Coupe 2.2 16V 163KM 120kW
Tak poważnie Panowie. nie da sie ukryć, że wygląd jest nooo znacznie lepszy niżeli w jakichś innych markach . Podoba mi sie wyjątkowo.
~MJ
Coupe 2.7 V6 24V HDi FAP 204KM 150kW
Jestem baardzo pozytywnie do tego samochodu nastwiony. Mój 3ci francuz w życiu i na razie najlepszy. Nie zamieniłbym go na żadne BMW czy AUDI (no chyba, że by to była nowa S5:) to z miejsca:)
~osskar72@wp.pl
Coupe 2.7 V6 24V HDi FAP 204KM 150kW
SAMOCHOD Z WYGLADU ROBI WRAZENIE NAWET NA LUDZIACH JEZDRZACYCH NOWYMI BMW I MERCAMI.TYLKO CZARNY I Z BIALA SKORA!!SILNIK PO CHIPIE JEST NIE DO POZNANIA!!ELASTYCZNOSC NAPRAWDE OSZALAMIAJACA(A TROCHE SIE JUZ JEZDZILO SAM NAWET V8).STALA BOLACZKA TO SZCZEGOLY W POSTACI TRZASKOW I PUKANIA WNETRZA!!!!!!!!POMIMO TEGO TO NAJLEPSZY W HISTORII SAM PEUGEOTA A JEZDZILEM WSZYSTKIMI.NIE POROWNYWAC DO SEDANA CZY SW!!!!!!TO ZUPELNIE INNE PROWADZENIE!!WRECZ...
~radzio509@gmail.com
Sedan 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
Nie ma w zasadzie do czego się przyczepić, jeżeli się dba o autko.
3,8
~NoPeugeot
SW 2.0 HDi 136KM 100kW
Strasznie broniłem się przed francuskim autem, ale po długich poszukiwaniach kombi z dieslem w przystępnej cenie wybór padł na Peugeota 407 SW 2.0 HDI i co tu dużo mówić - jestem rozczarowany. Polecam przeczytać dalej.
3,6
~iFeel
Coupe 2.7 V6 24V HDi FAP 204KM 150kW
Samochód dynamiczny i teoretycznie bezproblemowy wbrew temu co inni piszą na temat tego modelu jeżeli odpowiednio o niego dbamy. Auto użytkuje od 3 lat i od początku eksploatacji oprócz wymiany klocków, tarcz i oczywiście oleju to auto jest bezobsługowe (nie wliczam w to FAP i EGR bo problem z tym jest w każdym aucie z silnikiem diesel wyposażonym w te ustrojstwa). Wszystkie opinie na temat wycierających się panewek czy innych awarii wywodzą...
~lukstar85
SW 2.0 16V 140KM 103kW
Generalnie bardzo dobre auto. W tym przedziale cenowym bardzo rozsądny wybór. Dużo ładniejszy od passata czy mondeo. Bardzo komfortowy.
Dziennik kosztów dla Peugeot 407
7,6
9,1
11,5
~Łukasz
Coupe 2.7 V6 24V HDi FAP 204KM 150kW
Auto wyróżniające się nie tylko wyglądem, ale i swoimi właściwościami... bardzo komfortowe, a przy tym bardzo oryginalne i stylowe ;-)