Lista ocen Peugeot 406 Sedan 2.0 16V 132KM 97kW 1995-2000 (40) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 101 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Sedan 2.0 16V 132KM 97kW
Mając do wyboru BMW E36 z podobnym wyposarzeniem musiałbym się pogodzić z rocznikiem 92-93.Golf z 95r.to troche za mało jak dla mnie.Audi A4 poza zasięgiem a 80 troche trąci myszką.To samo tyczy się Mercedesa-Cklasa za droga i uboga a 190...Sami wiecie...Japończyk znów szybciej zamęczyłby mnie nudą niż by się popsół.W Peugeocie mam klime,weluru,drzewo,grzane fotele,poduszki cisze,komfort i spokój z amatorami cudzej własnościJa jestem w stanie...
~Machina3012
Sedan 2.0 16V 132KM 97kW
W tej cenie nie kupisz tak dobrej marki i tak dobrego modelu jak właśnie ma to miejsce z 406. Auto za taką cenę to prawdziwy rarytas, dlatego zanim kupisz golfa 3 i pojedziesz na podryw pod remizę pomyśl o 406-tce. Tyle tylko złego że do Francuzów są droższe części ale dobrze utrzymany egzemplarz nie da się we znaki. Jak każdy samochód ten też się psuje ale nie tak często i nie tak poważnie.
~piotrson
Sedan 2.0 16V 132KM 97kW
Ten sam warto kupic jezeli ktos szuka duzego,komfortowego, i niebrzydkiego samochodu w tej klasie jest dobra cena zakupu w porownaniu z innymi sam a koszty sa podobne co u japonczykow czy niemcow choc komfort jazdy lepszy ja przynajmiej nie nazekalem przez 3 lata ogolnie mowiac polecam
~Piotr1725
Sedan 2.0 16V 132KM 97kW
Z a auto zapłaciłem z gazem który zamontowałem 16tys myśle że ta cena jest warta tego auta wcześniej miałem xantie i peugeot pod względę komfortu i prowadzenia nawet koło niej nie powinien stać .auto śmiesznie zachowywuje się na zakrentach przy większych prędkościach.
~Żbik
Sedan 2.0 16V 132KM 97kW
Myslę, że zakup nowej 406-tki nie należy do małych wydatków (oczywiście kwastia zawartości portfela). Jest kilka aut o alternatywnych paramentrach, ale uważam, że z jakością ich jest różnie. Na pewno cena 406 jest konkurencyjna mi.in do aut nienieckich tego segmentu. Wybór to indywidualna sprawa.
~Zacherein
Sedan 2.0 16V 132KM 97kW
Jest dobrze, mechanicznie jest dobra jakość. W środku kokpit jest miękki jednak schodząc niżej są same twarde plastiki, z czego niektóre te plastiki są dosyć nietrwałe. Nie jest to jednak specjalnie uciążliwe bo wszelkie spinki, osłony, listwy są b.tanie i dostępne.
~Artur z Wrocławia
Sedan 2.0 16V 132KM 97kW
Wątpię aby w tej cenie można było kupic coś równie ładnego, mocnego i komfortowego u niemieckiej konkurencji. Moim zdaniem jedyny konkurent dla tego auta to Alfa Romeo 156. Można by również myślec o japończykach ale to już inna klasa pod względem komfortu.
~makaveli
Sedan 2.0 16V 132KM 97kW
za 8 tys zl autko kupione w salonie w Polsce od 1 wlascicela w pelnej opcji oprocz skory ,za ta kase moglem zostac wlascicielem Polo bez wspomagania hahaha
~kortezz
Sedan 2.0 16V 132KM 97kW
Na chwilę obecną, jeśli ktoś chce kupić duże rodzinne auto za niewielkie pieniądze to 406 będzie kapitalnym wyborem.

Usterki Peugeot 406

Peugeot 406 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Robi
Sedan 2.0 16V 132KM 97kW
Po ostatnich wybrykach laweciarzy ceny ogólnie trochę spadły ale tragedi nie ma. Mojego peugeota naszczęście ukradli..
Peugeot 406 Sedan