Lista ocen Peugeot 406 (348) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 605 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Machina3012
Sedan 2.0 16V 132KM 97kW
W tej cenie nie kupisz tak dobrej marki i tak dobrego modelu jak właśnie ma to miejsce z 406. Auto za taką cenę to prawdziwy rarytas, dlatego zanim kupisz golfa 3 i pojedziesz na podryw pod remizę pomyśl o 406-tce. Tyle tylko złego że do Francuzów są droższe części ale dobrze utrzymany egzemplarz nie da się we znaki. Jak każdy samochód ten też się psuje ale nie tak często i nie tak poważnie.
~rpyra@wp.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
Moja wersja jest dość uboga (elektryczne szyby i radio oryginał) zapłaciłem zanią 58000 w 03/2000 i to wydaje mi się bardzo rozsądne, a co się tyczy modeli bardziej wypasionych to jest to ocena subiektywna i zależy na czym komu zależy. Na pewno full wypas jest tańszy od przereklamowanego VW, Audi nie mówiąc już o mercu czy Volvo. Moja wersja za tą kasę to było naprawdę OK i jestem zadowolony
~Robur
Sedan 2.2 16V 158KM 116kW
samochód kupiłem jako używanego 2-latka ale o minimalnym przebiegu 19 tys. km. Nowy kosztował w 2002 r. ponad 100 tys., a mnie kosztował 2/3 ceny wyjściowej, spadek wartości więc całkiem spory ale po samochodzie tego nie widać bo jest świetnie utrzymany, a wyposażenie, tapicerka nie noszą śladów zużycia, podobnie jak i zawieszenie i silnik. sciowej
~xms
Kombi 3.0 V6 24V 190KM 140kW
160kW- 194KM w 6 cylindrowej V6 za 4000? w pełnym możliwym wyposażeniu ze skórą włącznie? Kto da lepiej? Części bez przesadnie drogie a dostępność prawie wzorowa. Na wartości juz nie straci, może jedynie zyskać :) za dwa lata pewnie go pogonię, chociaż kto wie - może jednak go zostawię tylko to OC (800pln) trochę mi psuje plany.
~kamil gg12701539
Coupe 2.0 16V 132KM 97kW
Długo zastanawiałem się nad wyborem auta. Oglądałem wiele aut i takiego wyposażenia za taką cenę nigdzie nie było. Za stosunkowo nieduże pieniądze mam skórzane fotele pełną elektrykę komputer pokładowy i wiele więcej... Naprawdę warto. Blacha jest w ocynku więc nie ma problemu z rdzą. O ile auto jest bezwypadkowe.
~Bartez
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
Cena zaskakująco niska a jakość samochodu niejednokrotnie przewyższa konkurencyjne marki z tej samej \"półki\". Moim zdaniem na niską cenę peugeota (i ogólnie francuzów) ma ogólna świadomość i kreowana przez niemieckie czsopisma opinia, że francuz to dziadowstwo! Doputy sam nie sprawdzisz dopóki się nie dowiesz!!!
~Sulimo
Sedan 2.0 16V 136KM 100kW
Za 14 tys. zakupilem samochód z 2000 roku z 2 litrowym silnikiem, klimatyzacją, radiem ze zmieniarką na 6 CD, podgrzewanymi siedzeniami, komputerem pokładowym (włącznie z ostrzeżeniami przed mrozem i lodem na drodze) gwarantującym ogromny komfort i przyzwoite osiągi. Pomimo kilku małych usterek - jestem zadowolony z zakupu.
~oj
Sedan 3.0 V6 24V 190KM 140kW
tak o... najlepiej 5 razy sprawdzic auto zanim sie je kupi i nalzy zwracac uwage na szczegoly, bo te w peugeocie lubia sie psuc (wszystko co elektryczne), jeden olbrzymi plus... widac reke pininfariny, ale widac ja tez w fiacie coupe, ktory z silnikiem turbo pali duzo mniej niz moj peugeot a peugeot wacha zawsze jego spaliny...
~xms
Kombi 3.0 V6 24V 190KM 140kW
jak wyżej, za grosze kupujemy wszystko co nam potrzebne i nie płaczemy przy sprzedaży bo niewiele tracimy - jedynie wymiana rozrządu ok 2000 może boleć ale to raz na 5 lat. Te same roczniki \"niezawodnych\" japończyków i niemców kosztuje o ok 30-40% więcej a naprawdę nie daje tyle frajdy z jazdy.
~piotrson
Sedan 2.0 16V 132KM 97kW
Ten sam warto kupic jezeli ktos szuka duzego,komfortowego, i niebrzydkiego samochodu w tej klasie jest dobra cena zakupu w porownaniu z innymi sam a koszty sa podobne co u japonczykow czy niemcow choc komfort jazdy lepszy ja przynajmiej nie nazekalem przez 3 lata ogolnie mowiac polecam