Oceny Peugeot 405 II Sedan 1.6 88KM 65kW 1992-1995

Peugeot 405 II Sedan 1.6 88KM 65kW 1992-1995 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Peugeot 405 II Sedan 1.6 88KM 65kW 1992-1995

~kosiniak
Sedan 1.6 88KM 65kW
Ogólnie autko bardzo dobre dla niezbyt zamożnej rodzinki. Jeśli tylko przełamiesz lansowany w Polsce stereotyp o Francuskich autach, będziesz cieszył się mało awaryjnym, wygodnym, przestronnym autkiem, ze sporym bagażnikiem. Dzięki temu ,że raczej nie jest to auto popularne wśród małolatów stosunkowo łatwo znaleźć zadbany egzemplarz. Jeśli do tego nie był bity, nie będziesz wiedział co to rdza. No chyba ze trafisz na auto montowane w Polsce,...
~michał
Sedan 1.6 88KM 65kW
mam samochód niecałe pół roku i jestem b. zadowolony. komfort jazdy super, mógłby mniej palić, ale te silniki już tak ponoć mają - 10l. na 100km średnio trzeba liczyć (po mieście). samochód polecam, jak ktoś chce mieć całkiem niezłą furę za nieduże pieniądze.
3,8
~grzegorz.koziej@poczta.wprost.pl
Sedan 1.6 88KM 65kW
Poczatkowo zwany przez Francuzow "405 malych problemow", bo w porownaniu z niemieckimi autami (np Audi 80, ktore mi ukradziono) 405-ka ma wiele drobnych rozwiazan kompletnie "osobliwych", utrudniajacych drobne naprawy. W sumie dobre, wygodne i niezawodne auto. jest w naszym domu od 12 lat, i teraz jezdzi nim syn.
~darek
Sedan 1.6 88KM 65kW
Doskonałe auto dla osób którzy kochają PEUGEOTA.W porównaniu z innymi samochodami jest naprawde tani w utrzymaniu-pomijając oczywiście serwis.Jest bardzo wygodny i dobrze się go prowadzi, duzy bagażnik, doskonały na dłuższe trasy!!!Mając założony gaz nic więcej nie potrzeba!!!Zresztą -kto szanuje ten ma?!
3,6
~raczak@poczta.fm
Sedan 1.6 88KM 65kW
Ogolnie samochod dosc elegancki, dynamika przecietna, bardzo wygodne fotele, zwlaszcza kierowcy i za to najwiekszy PLUS. Ekonomiczny, bo ma instalacje gazowa, ale naprawy daja sie czasem we znaki. Byc moze nowszy rocznik bylby bardziej niezawodny. Miekkie zawieszenie ma swoje plusy, ale jest b. delikatne.
~tom_j1@poczta.wp.pl
Sedan 1.6 88KM 65kW
Problemy z zawieszenieniem (części nieorginalne szybko się zużywają) nie wiem jakie powinno być normalne ciśnienie w silniku u mnie jest 0,9 (chyba trochę mało) przy dużej wilgotności w filtrze korka odkłada się biała maź (opary wilgoci) która przy mrozie potrfi zamarznąć i silnik wyżuca olej wszelkimi dostępnymi drogami
~LukLegnica
Sedan 1.6 88KM 65kW
Ogólnie samochód bardzo fajny, miękkie siedzenia znacznie poprawiają komfort jazdy, obszerne wnętrze, bagażnik też niczego sobie i standartowe wyposażenie całkiem bogate.
~Posiadacz 405
Sedan 1.6 88KM 65kW
Jeśli ktoś miał albo chociaż kilka razy się przejechał to napewno był miło zaskoczony i pewnie żeby nie to że wszystko sie zużywa i chciało by sie mieć nowszy model to by nie zmieniał....
~Lemon
Sedan 1.6 88KM 65kW
Świetny samochód może tylko koników trochę za mało :)
~kondor1304
Peugeot 405 to nie takie złe autko ma wiele wad ale i też sporo zalet