Lista ocen Peugeot 405 II Sedan (70) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 118 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rapeskadra
Sedan 2.0 121KM 89kW
jak wspomniałem wyżej suwaki nawiewu są genialne wszystko szybko i precyzyjnie ustawiasz w zakresie swoich potrzeb. jak w japońcach. pokrętła w niemieckich samochodach dzięki którym za każdym razem kiedy ci zimno łamiesz sobie nadgarstek skręcając go na czerwone pole. to przeżytek. kiedy na dworze mróz autko już po kilku chwilach grzeje, i we wnętrzu zapanowuje lato. po dłuższym czasie można się stopić więc trzeba wziąć na to poprawkę....
~technobase
Sedan 2.0 121KM 89kW
Generalnie cały układ wyrabia nawet przy komplecie pasażerów, klima bez zarzutów dopóki działała... Minusem jest nietypowy układ klimatyzacji, mało kto się podejmuje napraw i serwisowania, drugim minusem jest wentylator, mam już trzeci, który i tak w wilgotne dni nie chce współpracować!
~specsoft@op.pl
Sedan 2.0 121KM 89kW
Mam wersję skandynawską. W zimie grzeje się bardzo szybko. Podgrzewane przednie fotele. Klimatyzacja. Duża siła nadmuchu. Dobrze umieszczone nawiewy. Jednak przydały by się pośrednie poziomy nawiewów np. szyba - kierowca.
~kosiniak
Sedan 1.6 88KM 65kW
Ogrzewanie nawet przy tegorocznych 30. stopniowych mrozach dawało radę, jeśli silnik się rozgrzał do przynajmniej 70%( a z tym nie ma problemów) trzeba przykręcać ogrzewanie bo jest za gorąco
~KAZIK.WOLSKI
Sedan 1.4 75KM 55kW
wentylacja dziala dobrze, za to ogrzewanie to marzenie zmarżlaków: zaczyna grzaćź po minucie a w czasie jazdy bez kłopotów utrzymuje tem. nawet 28 stopni i to przy 20 stopniowym mrozie (sam sprawdzilem)
~bubuss
Sedan 1.9 D 64KM 47kW
ogrzewanie zima jest do bani wogule nie moge nagrzac silnika do 70stopni i dobry mam termostat bo nowy zatem latem w korkach strasznie lapie temperature trzeba nieraz nawet uzywac ogrzewania azeby ja zbic
~Markoo
Sedan 1.8 101KM 74kW
Doskonałe rozwiązanie niemalże na zimnym silniku juz leci ciepłe powietrze z dmuchawy. Nie mam klimy więc z chłodzeniem jest gorzej, za to szyberdach świetnie się spisuje ;)
~użytkownik 405
Sedan 1.8 101KM 74kW
Francuzi mają i skwar i wyskie góry. To auto jest doskonałe pod tym względem. Zimą po 500m jest ciepło a później można mieć saunę. Latem dmucha nieźle ale nic nie zastąpi klimy.
~Lotnik
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
jezdziłem wieloma autami ale nigdzie tak nie grzało jak w P405.szybko i ciepło za to latem mam elktruczny szyber-alternatywa dla klimy.
~Kamik- kamikdh@op.pl :)
Sedan 1.6 88KM 65kW
Szybko się nagrzewa w środku, niestety jedynie z silnika jest nagrzewane powietrze. w razie przerwy w jeździe szybko wieje zimnym powietrzem :(
Peugeot 405 II Sedan