Lista ocen Peugeot 405 II Kombi (15) - Widoczność

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bruno
Kombi 2.0 121KM 89kW
Wszystko w tym wypadku jak najbardziej ok, przód, boki, tył - jest ok. Samochód jest duzy ale praktycznie cały przeszklony, słupki w niczym nie przeszkadzają. Lusterka są duże, podgrzewane, a nawet (u mnie taka opcja jest) przyciemniające się gdy światło w nie bije mocniej.
~choyrak
Kombi 2.0 121KM 89kW
w wresji break (kombi) widoczność jest bardzo dobra. Jedyne miejsce gdzie można posadzić teściową to bezposrednio za fotelem kierowcy, jeśli jest niska mamy cień szansy że nie będzie straszyć w lusterku ;-) pozdrowienia dla wszystkich teściowych!!! (licho nie śpi)
~ziboo
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
widocznosc dobra.ale nie w nocy na starych lampach.auto potrzebuje wymiany reflektorow ze wzgledu na starosc odbicia.na nowych lampach tez bez rewelacji troche jakby maluch z duuuza pradnica :).polecam zmiane zarowek!
~Marek
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
W kombi widac wszystko swietnie. W porownaniu z 406 sedan, rewelacja. Jesli sie czepiac, to moze troche wieksze lusterka bylyby fajne.
~Sylwek
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Poprzednio miałem favoritkę i uważam, że tu lepiej widać szczególnie do przodu, trochę gorzej z tyłu, ale to kwestia wprawy.
~Ślimak
Kombi 1.9 D 64KM 47kW
mam model kombi niema tragedji jeszcze nic nie zachaczyłem
~Przem
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
rewelacja gdyby nie tylna szyba w kombi przy deszczu ciągle zachlapana
~Wijtek
Kombi 1.6 89KM 65kW
Super,tylko do tyłu lekkie problemy ale ok.
~Godzill tuszpa@op.pl
Kombi 1.6 89KM 65kW
Mam kombiaka, więc widoczność jest ok

Usterki Peugeot 405 II

Peugeot 405 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu