Lista ocen Peugeot 405 II Kombi (24) - Silnik

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ziboo
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
silnik i elastycznosc-rewelacja.mialem wiele diesli poprzednio i jedyny ktory prawie sie rowna z tym to vw golf tdi.auto zadbane z malym przebiegiem a i nawet te po pol miliona na liczniku ma taka sile ze ciagnie tak silnie jak torpeda ! dzis jechalem ponad 200km/h (znowu) i w sumie cicho w kabinie.niesamowita elastycznosc silnika i tu szczegolnie polecam dodac gazu do oporu przy 140km/h ,\"wgniata w fotel\" :) .silnik rewelacja! niesamowita...
~Bruno
Kombi 2.0 121KM 89kW
Bardzo zwinny motor, który bardzo dobrze sobie radzi z tym autem. Moc 121KM pozwala na dość dynamiczną jazdę, jednak demonem wielkich prędkości nie jest. Najważniejsze jest to, że jest bardzo elastyczny, i ciągnie już od najniższych obrotów. Niestety na minus trzeba zaliczyć dość głośną pracę tej jednostki.
~choyrak
Kombi 2.0 121KM 89kW
jest bardzo elastyczny pozwala na ciągłą jazdę z 600obr/min (korki), pięknie przyspiesza, ja rzadko przekraczam 3500obr/min, ale kiedy trzeba przyspieszyć przyjemnie wciska w fotel. Raz zdażyło mi się że jechałem około 40km bez wolnych obrotów (pojawiły się równie nagle jak zniknęły - paproszek w gaźniku?).
~adam
Kombi 1.9 D 64KM 47kW
b.oszczędny jestem pierwszym właścicielem i do 300 tys nigdy nie dolewałem oleju między zmianami. Niestety po 300 tys pompa wtryskowa wymagała regeneracji
~Sylwek
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Nie miałem problemów z zapalaniem nawet przy -20 st.C. Trochę głośny powyżej 120 km/h. Drobne wycieki od strony kolektorów, ale podobno wszystkie to mają.
~Marek
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
1,9 zbiera sie calkiem niezle, zwazywszy na to, ze nie ma turbiny. Bardzo trwaly, nie do zajezdzenia, jesli regularnie serwisowany.
~safilo@gazeta.pl
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Jednostka w turbodieslu wspaniała, cicha. Miękka praca - silnik nie bierze wogóle oleju.
~endrium@o2.pl
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Przepieg 235tys i nic nie trzeba przy nim robic, najbardziej niezawodny i nie do zajechania!
~andrzej
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
brak zbiornika wyrownawczego -powinien byc umieszczony powyzej glowicy
~Przem
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
żeby gładko szedł na 5 trzeba mieć 70 km/h - trochę dużo jak na miasto (50 hi hi).
Peugeot 405 II Kombi