Lista ocen Peugeot 405 I Sedan (89) - Całokształt

Na liście zabraknie 98 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andriu.
Sedan 1.9 95KM 70kW
Kupiłem auto dziewięcioletnie o 3000zł taniej niż stało rocznikowo.Poniosłem następujące koszty aby doprowadzić samochód do stanu komfortowej używalności: tarcze hamulcowe,klocki,tłoczki tylne,szczęki(100+80+140+80=400)pasek rozrządu,rolki(80+150=230)półoś,elementy gumowe zawieszenia,swożnie(350+200+70=620)tylne amortyzatory,łożyska tylnej belki zawieszenia(320+140=460)Razem:1710. Pomijam koszty robocizny, gdyż są trudne do oszacowania. Ja...
~wormic@wp.pl
Sedan 1.6 90KM 66kW
polecam każdemu kto nie ma pieniedzy a chce wygodnie podrózować, wozić dużo rzeczy i nie byc w szarym tłumie VW. Odrobina cierpliwości dla pewnych jego wad i małe doinwestowanie na początku odpłaci sie niezawodnością. Idelnym wyborem z jednostek benzynowych jest 1.9 z gazem na krótklej skrzyni(version A z długą skrzynią nadaje sie przede wszystkim na trasy 150km/h-3300obr/min).Uwazać jedynie na tylną belke przy zakupie to w sumie jedyna...
~Przemek
Sedan 1.9 95KM 70kW
Ogólnie jestem zadowolony. Za dość małe pieniądze mam duży i komfortowy samochód. Dzięki cenie gazu jest nawet tani w eksploatacji. Dla szybko jeżdżących wkurzające może być za miękkie zawieszenie (mie też troche wkurza), ci którzy jeżdżą po mieście i niezbyt szybko na zakrętach super zawieszenie, niby miękkie ale kierowanie precyzyjne, mało co trzeszczy w środku. Mój ojciec woli jeździć moją 405-ką niż swoją twardą Vectrą (1998 rok). Choć po...
~aegirsson1@wp.pl
Sedan 1.6 72KM 53kW
podoba mi sie,mojej żonie też.Kolorek grafitowy metalic, ładna buda fajnie wygląda i jest dużo miejsca.jest gaz ale ja tego narazie nie czuje bo pali jak smok, polecam ale dobrze obejrzeć przed zakupem. Bo to że jest kilka małych niedoróbek jak peknieta klamka (50zł używka) popękana pokrywa na gażnik (61zł używka) to jednak kosztuje i trzeba zbić z ceny.Duże fajne autko, chociaż nerwów mi napsuło już.
~tomasz-matkowski@wp.pl
Sedan 1.6 88KM 65kW
Autko jak na swój rocznik czyli 1990 nie posiada żadnych śladów korozji z powodu ocynkowanej blachy podwozie jest całe tak jak i podszybie przednie bo w zeszłym roku jak go kupiłem była pęknięta szyba. Ma bardzo pojemny bagażnik choć woże w nim koło zapasowe bo butlę mam pod spodem, ale i tak zostaje bardzo dużo miejsca. Podałem że ma 65 KM , ale osobiście nie wiem.
~Przemek z Bielska
Sedan 1.9 95KM 70kW
Uważam, że jak na 14 latka to bardzo dobry samochód. Dodatkowo jak ktoś trafi na dobrze utrzymany egzemplaż to polecam. Ja zapłaciłem za swojego 6 tys. - sprowadzony z niemiec poprzedni użytkownik to starszy pan który przez ostatnie 5 lat przejechał tylko 20 tyś. Wiele osób mówiło mi że najlepsze są niemieckie auta i to prawda ale jakość do ceny pozostawiam bez komentarza.
~JonekSpodSamiuskichTaterHej
Sedan 1.8 TD 90KM 66kW
Auto niesamowite, posiadałem wersję STDT czyli najwyższe wyposażenie. Peugeot był z roku 1992 a posiadał pełną elektrykę...w pełni sprawną! Samochód baaardzo komfortowy, i bardzo ekonomiczny. Jak na taką dużą budę spalał niewiele ponad 5l. Nie do zdarcia, mój egzemplarz miał 400kkm, a silnik palił w największe mrozy, nadwozie nie korodowało.
~GrzesiekBrodway
Sedan 1.6 90KM 66kW
wspaniałe auto pojemny barażnik naprawde rewelacja jestem zadowolony pomimo starego rocznika 1990 auto ma nieliczne i małe ślady korozji gdy wjechałem na kanał byłem w szkou widząc w dobrym stanie podwozie dla porównania kumpel ma toyote z 1991 roku i podwozie jest tragiczne tak samo miał w kadecie z 1989r podwozie tragedia ale peugeot nie piekny spód
~adaś
Sedan 1.9 95KM 70kW
za tanie pieniądze prawie niezawodny tani w eksplaatacj(paliwo), bardzo wygodny o dobrych właściwościach jezdnych wóz, za miekka tylna belka( siedzi przy dwóch osobach dorosłych z tyłu i załadowanym bagażniku),zamykane klapką radio(nie kusi złodzieji), dobry dostęp do wsystkiego co trzeba naprawić(np. dmuchawa nawiewu). Nie narzekam i polecam
~lukasz.popis@wp.pl
Sedan 1.9 D 69KM 51kW
Tani w zakupie, tani w utrzymaniu, komfortowy, niezawodny, funkcjonalny. Ocynkowana karoseria=brak rdzy (jeśli jest rdza to na 100% był "bity"). Tanie części zamienne i serwis (nie wiem skąd biorą się opinie o drogich częściach i naprawach samochodów francuskich, chyba, że ktoś jeździ do ASO). Auto naprawdę godne polecenia.
Peugeot 405 I Sedan