Lista ocen Peugeot 309 II (43) - Ergonomia

Na liście zabraknie 78 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krasnal -kulturysta secessio@o2.pl
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
Co prawda nie ma za dużo do gracania, ale to co jest zaprojektowano całkiem poprawnie.Obsługa kokpitu nie wymaga właściwie przyzwyczajenia, co warte podkreślenia wszystkie pokrętła,guziczki (a nawet popielniczka!) elegancko podświetlone.Jedynie umiejscowienie radia wymaga oderwania pleców od fotela.Wszystko ustawia się pokrętłami, a nie typowo dla aut tego okresu suwakami.
~secessio@o2.pl
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
Dobra przeciętna,czytelna deska rozdzielcza, wszystko w zasięgu ręki, nie trzeba się zastanawiać gdzie co jest, przełączniki nie \"naładowane\" funkcjami. Sterowanie nawiewem za pomocą pokręteł a nie typowych dla tej klasy i rocznika aut suwaków. Jedynie radio nieco za nisko i zdarza mi się strzepywać na nie papieroski.
~olta
Hatchback 1.9 GTI 16V 147KM 108kW
ma ogromny bagażnik w którym po złożeniu tylnych foteli można zmieścić dosłownie wszystko!!!osobiście przewoziłem nim taczkę i 10 worków cementu a był jeszcze luz!
~FAN309
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
Z energonomią w sumie nie jest żle, ale kilka szczegółów na desce rozdzielczej można by uznać za takie sobie. Zbyt nisko umieszczona kieszeń na radio, wloty nawiewowe mało regulowalne.
~some1@op.pl
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
moze byc. wygodne fotele, grube kolo kierownicy, ogolnie wszystko na swoim miejscu. chociaz pokretlo do regulacji oparcia fotela jest trudno dostepne przy zapietych pasach
~leszko88
Hatchback 1.1 60KM 44kW
autko z początku lat 90 konstruowane w latach 80-tych...czego można oczekiwać? jak na ten rozdzał wiekowy - dla mnie OK.
~adiolo@op.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
przełączniki są umieszczone OK, mnie bolą plecy po przejechaniu ok. 250 km, z tyłu dosyć dużo miejsca dla pasażerów
~Jasiek (liptonus@poczta.onet.pl). Posiadam też P309 1.3 1986.
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Jak na francuza bardzo dobra - prosta deska rozdzielcza i wszystko pod ręką. Trwałosc plastików nie najlepsza.
~DYZIO
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
W środku jest sporo miejsca jak na tak niewielki samochód. Spory bagażnik. Da się go łatwo załadować.
Dziennik kosztów dla Peugeot 309 II
7,1
~adam
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
wszystko pod reka mój egzemplarz wyposazony w el szyby i centralny zamek jak dla mnie super