Lista ocen Peugeot 306 II Hatchback 1.6 90KM 66kW 1997-2001 (96)

~Kacper
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Autko użytkuje od dwóch lat i jest świetne jeszcze nigdy mnie nie zawiodło kupiłem go za śmieszne pieniądze w bardzo dobrym stanie wszystko da się ogarnąć samemu jak się chce a ceny za części są śmieszne. Naprawdę polecam na pierwszy samochód.
3,5
~Lechube
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Ogółem chyba dobrze, skoro w tym roku w maju auto zostało mi skradzione, zatem musiało się jeszcze komuś spodobać, pomimo swoich 12 lat.
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Autko godne polecenia. Mało pali, dobrze jeździ ze sporą ilością miejsca w środku. A do tego dużo tańsze niż konkurencja.
3,6
~nessus@op.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Mimo wszystko nie żałuję. Chyba jeden z najbardziej udanych peugeotów. Auto z duszą. Zaczyna niedomagać wtedy, gdy mnie zaczynają krążyć myśli o nowym samochodzie. Serio :) Na trasie nigdy nie zawiódł, w mieście padł 2 razy (rozrusznik, sprzęgło), raz był za żwawy (przewód hamulcowy), raz sikał do srodka (nagrzewnica). Wizyty w serwise rekompensuje duża przyjemność z jazdy.
~Western
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Jak na ten segment a przede wszystkim cene - bajer. Wygodny, doskonale trzyma sie drogi, zwrotny (tylna os skretna) i dynamiczny (przegrywa tylko z nowa corolla i focusem ;( ) Na miasto ideal, w trasie tez nie ma sie do czego przyczepic gdy jada 2 osoby... w 5 moze byc ciezko zwlaszcza ze moze "siasc" tyl. Ale ogolnie - 5.
~Janek57 [do wiad. redakcji: jan.zych@trader.pl ]
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Można byłoby się na siłę czepiać, ale mówimy o aucie klasy średniej-niższej więc w tej klasie jest b.fajnym autem.
~tomazi84@o2.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Autko mało awaryjne, atrakcyjny design i przyzwoite osiągi. Wyższe roczniki posiadają naprawdę bogate wyposażenie i są do nabycia w atrakcyjnych cenach.
3,6
~tojek@poczta.fm
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Regularnie serwisowana 306 jest niezawodna, przewyzsza pod tym wzgledem np ople. Nigdy nie widzialem w trasie popsutej 306. Slabe strony tej bryki to hamulce, ktore nie sa w stanie zablokowac kol nawet przy malej predkosci, predkosc powyzej 120 km/h polecam tylko na autostradzie. Przy 90 kM nie problemu z uzyskaniem 160 km/h, do 185 km/h rozpedza sie z oporem. Kolejny mankament to glosna dmuchawa,w lecie nie zdaje egzaminu, mam zamontowany...
~BlurgH
Hatchback 1.6 90KM 66kW
89 KM - niby niewiele, ale do miasta jak znalazł. Nie ma problemu z przyzwoitym startem ze świateł, ale kiepsko z wyprzedzaniem. Jazda eko na trasie, to spalanie poniżej 6l bezołowiowej. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Peugeot 306 II Hatchback 1.6 90KM 66kW
7,8
8,3
~NERWUS Competition
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Zbecydowany plusem 306-ki jest jej wygląd zewnętrzny, układ jezdny nie na polskie dziurawe drogi...
Peugeot 306 II Hatchback