Lista ocen Peugeot 306 I Hatchback 1.4 75KM 55kW 1993-1997 (43) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Ten element jest bardzo ok. Bardzo dobrze trzyma sie drogi, nawet przy wiekszych predkosciach (130-150). Komfort jak przystalo na francuza super. Honda czy VW moga sie schowac (przynajmiej porownujac modele z tego samego okresu). Jedyne co do tej pory wymienilem to laczniki (oba) w przednim zawieszeniu poza tym ok. Nalezy oczywiscie pamietac o tym ze zawieszenia francuskie sa dosc delikatne. Dlatego na naszych dziurach nie polecam szalenstw :)
~Pawel."kogucik"
Hatchback 1.4 75KM 55kW
lubie samochody ktore maja twardsza charakterystyke ze wzgledu na leprze trzymanie sie drogi w zakretach. okazyjnie kupilem tego peugeota i myslalem ze bedzie plywal po drodze ze wzgledu na opinie o francuzach. a tu mile zaskoczenie :) samochod swietnie trzyma sie drogi na zakretach jest stabilny a przy tym naprawde komfortowy.nie wytracaja go z rownowagi wyboje. ze wzgledu na brak wspomagania oceniam go na 4
~eNCe
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Psują się zaciski hamulcowe w większości peugotów co powoduje nierówności na tarczach z czego wynika bicie na kierownicy przy hamowaniu. Mało komfortowe. Szczególnie przy nagrzanych tarczach i dużym obciążeniu. Czasem czuć strach :) Ale do odważnych świat należy.
~7 rok z Peugotem
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Zaskakująco dobry jak na 20letnią konstrukcje. Po niedawnej wymianie amortyzatorów z olejowych na gazowo-olejowe (potocznie nazywane tylko gazowymi) przeskok o epokę albo i 2 w komforcie i przyczepności. Wynalazca powinien dostać za to nobla jak dla mnie :P
~Pełgot
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Dałem "dobrze" - a mogłoby być "doskonale" - czemu - użyte materiały. Gdyby dołożono starań przy doborze materiałów samochód mógłby "płynąć" trochę dłużej niż pół roku ! Prowadzenie (samo w sobie), konstrukcyjnie rozwiązane jest wg. mnie rewelacyjnie.
~marian.ek@op.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
łącznik stabilizatora i wachacze nie wytrzymują naszych dróg niestety a co najgorsze naprawa do tanich nie należy.. Świetnie trzyma się drogi nie ma problemu w zakrętach ale trochę za przy felgach 15" trochę za miękki tył-dwie osoby maks. do tyłu.
~Smok_Mlekopij
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Jak wszystko jest w dobrym stanie, to trzyma się drogi przepięknie. Dużo wybacza w zakrętach. Nigdy mnie nie zarzuciło. Niestety z tyłu jest belka skrętna, która na naszych drogach siada średnio co 3 lata (naprawa 800zł jedna strona).
~Darex
Hatchback 1.4 75KM 55kW
rewelacyjnie prowadzi się w zakretach, zawieszenie komfortowe, bdob zestawione! po ok 16 tyś km wymieniłem tarcze hamulcowe (były zbyt cienki i powodowało to drżenie na kierowcicy podczas hamowania)
~tox
Hatchback 1.4 75KM 55kW
śwetnie wchodzi w zakręty i przytym sie nie przechyla trzyma sie bardzo dobrze drogi, miekie bardzo wygodne zawieszenie ( ale dziury rodzę omijać bo wrażliwe na te duże dziury )
Dziennik kosztów dla Peugeot 306 I Hatchback 1.4 75KM 55kW
7,3
9,1
~Jarząb
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Zrobione 210 tyś na polskich drogach i tak nieżle. Amory raz wymienione profilaktycznie jak był firmowy atak to dwa razy drązki i gałki. W porównaniu z innymi markami - nieźle.
Peugeot 306 I Hatchback