Lista ocen Peugeot 306 I Hatchback (60) - Ergonomia

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej Katowice
Hatchback 1.9 90KM 66kW
Mój pojazd ma A/C i nie ma poduszki pasażera więc mam 2 schowki. Nie grzeszą one wielkością ale są dwa... Na pewno przydałby się podłokietnik. W Phase I 306\'tek włącznik szyb elektrycznych jest przy drzwiach a nie przy skrzyni biegów więc jak chcecie opuścić szybę i coś odebrać zza okna to jest \"problemik\". Ale to jest do przeżycia. Mały schowek pod kanapą (mam 3d) umożliwia schowania trójkąta i klucza do kół. Koło zapasowe pod podłogą...
~Bartek>J.
Hatchback 1.6 89KM 65kW
Tutaj też jest nieżle wszystko na swoim miejscu pod ręką, ale mam troszkę żalu do mojego lwiątka, że nie ma kołyski w fotelu kierowcy, jestem dość wysoki i mam pewien kłopot (po rozsunięciu maksymalnie fotela do tyłu) z umieszczeniem nóg podczas jazdy tzn. męczą mi się bo muszę mieć cały czas jakoś podkulone (tak jakby właśnie brakowało podwyższenia na uda)
~Janusz
Hatchback 1.6 i 98KM 72kW
W sumie bagażnik jak na hatchback nie najgorszy - sporo się mieści, jednak jest kilka pierdół, które męczą - np. odsuwanie elektryczne szyb - trzeba się długo przyzwyczajać, zanim bez patrzenia sięgniemy do przycisku, nie zaszkodziłoby dzielone siedzenie z tyłu, fotele kubełkowe, dla mnie niezbyt wygodne.
~bonkers
Hatchback 1.4 75KM 55kW
OK. może poza klaksonem w drążku od kierunkowskazów i niewygodnymi fotelami z przodu, które po tylu latach są bardzo wysiedziane i po dłuższej jeździe boli kręgosłup i nie mają praktycznie trzymania bocznego . Składana i dzielona tylna kanapa czasami się przydaje.
~pawsto1
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Tapicerka pomimo wieku ładnie się prezentuje, w zasadzie jak nowa, wersja palm beach, deska rozdzielcza taka jak w każdym innym aucie z tych lat. Przedziwny pomysł z klaksonem przy kierunkach a nie w kierownicy...
~walazziozzzz
Hatchback 2.0 121KM 89kW
swietnie - kubelkowe fotele, swietnie dopasowane, kabina pomimo ze mala - dobrze dopasowana, tak samo z tylu, nie jest to limuzyna ale jest na prawde wygodnie i wszystko co potrzeba jest pod reka
~Smok_Mlekopij
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Szaleństwa nie ma, normalne, solidne (trochę już trzeszczące) plastiki. Ale wszystko logicznie zaprojektowane i dostępne. Tylko jak trzeba nagle zatrąbić, to zawsze włączam kierunkowskaz ;)
~Arek - 306 xsi 2.0 v8 96r.
Hatchback 2.0 121KM 89kW
hmmm jesli chodzi o ergonomie to zauważylem jedna wade. Przycisk do otwierania szyb umieszczony jest bardzo nisko. Lepiej by bylo gdyby byl w bardziej widocznym miejscu. Autko ma takze malą liczbe schowków.
~7 rok z Peugotem
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Wszystko jest pod ręką, przynajmniej moją, może dlatego, że jestem wysoki to i ręce dłuższe ;) Blisko głową do dachu ale to zasługa szyberdachu -gdzieś trzeba było go zamaskować.
~bmatenka@o2.pl
Hatchback 1.6 89KM 65kW
Lusterka boczne i wsteczne zapewniają dobrą widoczność i sprawne manewrowanie. Troszkę przeszkadzają przednie słupki, szczególnie prawy. Jednak odrobina wprawy i wszystko gra.
Peugeot 306 I Hatchback