Lista ocen Peugeot 301 (60) - Całokształt

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ToBo
Sedan 1.2 VTi 72KM 53kW
Ogólnie auto bardzo dobre dla kierowców spokojnych jeżdżących z klasą, Ekonomiczne o świetnym wyglądzie, a drobne braki dodają uroku i charakteru o który dziś tak trudno przy unifikacji większości marek. Nadające się na taksówkę. Bardzo pojemne, duży bagażnik i miejsce nawet dla osób wysokich.
~301 Route Maniac
Sedan 1.2 VTi 72KM 53kW
auto warte uwagi, cena do jakości nie znajdizecie nic lepszego w tej cenie, napewno nie warto przepłacać za skode rapid dacie logan, jedynie Citroen C-Elysee blizniak wytwarzany na tej samej lini produkcyjnej w Vigo Hiszpania, może byc brany pod uwage jezeli szukamy auta w tym segmencie.
~hub8904
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
Powy?ej moich oczekiwa?. Jestem bardzo zadowolony. Bardzo dobry stosunek jako?ci do ceny. Uniwersalny do miasta i tras?. Wygodne. Bardzo niskie spalanie. Sporo miejsca w ?rodku i baga?niku a na zewn?trz tylko 4,44m d?. Ma?y, du?y samoch?d. Wy?sze troch? zawieszenie. Idealnie t?umi nier?wno?ci nawierzchni.
~PAWEŁ
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
Solidny, niezawodny budżetowy samochód. W miarę szybki dosyć oszczędny. Mający swoje wady ale i też sporo zalet. Jak na tani samochód nieźle wyposażony : klima, eletryka ,abs Zaskoczyło mnie w wyposażeniu czujniki parkowania z tyłu, tempomat, awaryjne światła przy nagłym hamowaniu.
~Mariusz
Sedan 1.2 PureTech 72KM 53kW
Dobre auto za uczciwe pieniądze. Komfortowe o stylowym wyglądzie i zarazem nowoczesne lecz skromne. Dobrze spasowane plastiki jak blachy i na zewnątrz. Solidny skromny i dający się serwisować nawet laikowi. Koszty serwisu bardzo niskie.
~Jacek
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
Kupiłem Peugeota 301, bo cena była dość rozsądna w stosunku do gabarytów pojazdu. A szukałem większego auta, dla 4 osób z bagażami. Zdecydowałem się na Diesla, bo służbowo jeździłem Peugeotem 3008 z tym samym silnikiem i nie było z nim żadnych problemów.
~etkth2
Sedan 1.6 BlueHDi 99KM 73kW
Samochód pochodzący z polskiego salonu, kupiony w sieci dilerskiej, po 1 właścicielu, który używał go w firmie. Był dokładnie sprawdzony pod względem prawnym i technicznym. Miał roczną gwarancję na podstawowe podzespoły.
~Piotr
Sedan 1.2 VTi 72KM 53kW
Z perspektywy czasu (to mój 8 samochód) oceniam na 5- jak za te pieniądze. Duży, wygodny, reprezentacyjny może nie jest demonem prędkości ale 150 osiąga bez zmęczenia i daje radę. Stabilny na drodze. Ogólnie same pochwały.
~Piotr
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Fajna linia nadwozia i ciekawy panel radia troch slabe przełączniki szyb i skrzypiacy podłokietnik. Problem z biegiem wstecznym haczy przy wrzucanie Słabe głośniki i blutu w radiu trzeba sie za każdym razem łączyć
~komo
Sedan 1.2 PureTech 82KM 60kW
Jak na auto w tej cenie to trudno było szukać, chyba że jakieś maluchy. Auto przestronne i oszczędne w spalaniu. Komfort jazdy do akceptacji, jak do tej pory bezusterkowe, wszystkie naprawy tylko z czynników ''zewnętrznych''.