Lista ocen Peugeot 208 I Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW 2015-2019 (8) - Karoseria

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sebastia
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Auto nie jest garażowane, niezależnie od warunków atmosferycznych stoi pod chmurą a mimo to nie ma żadnych oznak korozji czy zmatowienia lakieru ( a nie raz po weekendzie stania pod blokiem jest całe zafajdane przez ptaki i gołębie... )
~Talsen
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Tu nie mogę się zgodzić z opinią, że lakier ok. Mój lakier (blank i coś tam) nie jest zbyt trwały. Na masce mam niewielkie punkty odprysków lakieru. Nie dał się obronić przed drobnymi kamyczkami. To samo miałem w Fiacie Grande Punto.
~sebo
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Póki co wszystko BDB - w megance przy tym przebiegu na masce miałem juz pełno odprysków. W tym aucie nie mam żadnego ( a nie raz słyszę jak kamyki z ciężarówki przede mną tłuką po aucie.. )
~Sebastian
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Od 5 lat pod chmurką i póki co zero problemów z karoseria, nawet ptasie odchody nie spowodowały jeszcze przebarwień a zdarzało się tak, że auto stało 2-3 tyg pod drzewami
~Mario
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Przy tym przebiegu w poprzednim aucie miałem już liczne odpryski na masce a tu nie mam ani jednego. Lakier wydaje się być gruby i wytrzymały
~Marcin
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
po 30 tys km żadnych odprysków czy korozji, lakier wydaje się być twardszy niż w poprzednim aucie które przy podobnym przebiegu maskę miało "pokropkowaną"
~Adam
Peugeot 208
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Super design, dobre wykonanie i materiały (allure)
~v
Peugeot 208