Lista ocen Peugeot 207 SW (12) - Widoczność

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cezar150
SW 1.6 HDi 90KM 66kW
Komfort super w porównaniu do 206 sw . Klimatronic 2 strefowy,elektryczne szyby,lusterko fotochromatyczne, podgrzewane fotele, czujnik deszczu i zmierzchu oraz tempomat i nagłośnienie JBL i NAVI to wszystko uprzyjemnia jazdę. Akurat twarde zawieszenie mi osobiście pasuje. Nawet podświetlane lusterka dla kierowcy i pasażera to bajer można makijaż w czasie jazdy robić :-)
~Pruszkowiak
SW 1.4 VTi 95KM 70kW
Widoczność do przodu bardzo dobra, z tyłu również bez problemu - zwykle jeździłem dłuższymi autami i w tym parkuje się rewelacyjnie. Duża pionowa tylna szyba każdej blondynce pomoże zaparkować tyłem.
~Tom
SW 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
bardzo dobra w kazdym kierunku. wielka i daleko opuszczona przednia szyba powoduje brak widocznosci przodu, ale po pierwszych km czuje sie juz autko wiec nie ma zadnego problemu z dojezdzaniem na styk
~Sławek
SW 1.4 75KM 55kW
Do przodu i do tyłu OK, niemniej kierowca chcąc spojrzeć na prawą stronę przy dojeździe do skrzyżowania musi się nagimnastykować, bo albo widzi fotel albo fotel i pasażera.
~CZB
SW 1.6 HDi 109KM 80kW
Widoczność bardzo dobra zwłaszcza jeśli masz panoramiczny dach. Lusterka dobrze umieszczone, nie ma kłopotu z orientacją pojazdu.
~ML
SW 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Trzeba sie przyzwyczaić, do tylu lepiej miz do przodu. Duże lusterka.
~ML
SW 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Trzeba sie przyzwyczaić, do tylu lepiej miz do przodu. Duże lusterka.
~Piotr
SW 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Bardzo dobra widoczność, przez nieskomplikowaną bryłę auta i duże okna.
~Pyzio
SW 1.6 VTi 120KM 88kW
Dobra natomiast trochę ograniczaja tylne słupki.
~Darek
SW 1.4 VTi 95KM 70kW