Lista ocen Peugeot 207 SW (14) - Ergonomia

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pruszkowiak
SW 1.4 VTi 95KM 70kW
Zegary czytelne, sterowanie radiem w kierownicy, przyciski klimy i nawiewów pod ręką, szkoda tylko że jest tak mało schowków - tylko jeden przed pasażerem z przodu. W drzwiach tylko rynienki jako schowki, pomiędzy fotelami tylko stojaczek na napoje, którego ja nie używam, bo nie uznaję jedzenia i picia w aucie - wolałbym zamykany klapką schowek między fotelami, coś a la podłokietnik.
~Sławek
SW 1.4 75KM 55kW
Dużo schowków, fajne i czytelne zegary, intuicyjna obsługa zarówno komputera jak i radia które jest sterowane z kierownicy. Pozycja kierowcy wygodna. Jak na to auto to dosyć spory bagażnik i niski próg załadunku - duży plus.
~cezar150
SW 1.6 HDi 90KM 66kW
Siedzenia trzymają dobrze na boki skóra nie jest śliska choć podparcie ud jest kiepskie i brak podparcia kręgosłupa lędźwiowego. Ale może to zależy od wzrostu. poza tym się nie mam czego czepić.
~sokrates10
SW 1.6 HDi 90KM 66kW
Fotele fajnie trzymają, ale jest trochę wąski w całości. Nie jestem dzięki Bogu potężną osobą, ale nie wyobrażam sobie dwóch otyłych osób na przednich siedzeniach.
~Tom
SW 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
wszystko w zasiegu reki i wzroku. w wersji z manualnym ustawianiem lusterek jest tragedia. pasazer czesto przestwaia lustersko przez beznadziejnie usytuowany dzyndzel
~Piotr
SW 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Łatwo zająć pozycje za kierownicą, sterowanie klimą, radiem i komputerem jest intuicyjne. Brak podłokietnika na środku na minus.
~CZB
SW 1.6 HDi 109KM 80kW
Wszystko pod ręką, szybko można się przyzwyczaić, nie ma zbyt dużo przycisków, po prostu łatwy w obsłudze wóz, prawie intuicyjnie.
~ML
Jedna z największych zalet modelu SW. Mały , duży samochód
~ML
Jedna z największych zalet modelu SW. Mały , duży samochód
~Darek
SW 1.4 VTi 95KM 70kW
Niestety słabo to dopracowane, dale mnie niezadowalająco.
Peugeot 207 SW