Lista ocen Peugeot 207 (291)

~cezar150
SW 1.6 HDi 90KM 66kW
Bardzo fajny samochód wersja to outodoor a więc 92KM mocy bez koła dwumasowego i Fapa. Z bardzo bogatym wyposażeniem. Samochód posiada praktycznie całe dodatkowe wyposażenie, oraz nareszcie nie ma belki skrętnej co w 206 było kłopotliwe w naprawie. Jest o 2.8 cm wyższy od zwykłego SW i o listwowany co fajnie wygląda.
2,9
~spokojny
Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW
ładny design wewnątrz jak i wewnątrz ale aby uszczelka pod głowicą poszła przy 60 tys. to przesada a pojazd serwisowałem od nowości , żrówki standardowo się przepalaja- oryginalne od VW najlepiej się trzymają
~sokrates10
SW 1.6 HDi 90KM 66kW
Autko bardzo fajne dla 3 osobowej rodziny jaką prezentuję. Dużo możliwości aranżacyjnych w jego wnętrzu. Najbardziej mnie urzekło składanie tylnych siedzeń, które po złożeniu tworzą z bagażnikiem płaską podłogę. Silnik w miarę dynamiczny, ale jego niedostatki mocy przyćmiewają niskie koszty eksploatacji.
3,4
~maranc
Hatchback 5d 1.4 VTi 95KM 70kW
Dość głośny podczas przyśpieszania, ale dynamiczny , chwilami \"nerwowo reagujący\" (Silnik)
~MB
Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW
Lubi wysokie obroty ale to akurat nic szczególnego:-).Autko jest żwawe. Przy umiejętnej jeździe można wykorzystać jego elastyczność, uzsykać dobre osiągi (jak dla 90KM) i zbyt wiele nie spalić. (Silnik)
~defx
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Idealne autko do jazdy po mieście jak i na trasy, nawet dla 4 osób i pieska :) Jazda to prawdziwa przyjemność, a takie szczegóły jak np. rozpylacz zapachów radują kobietki, bo to auutko przede wszystkim dla nich.
~Grzesieek
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
Świetne auto miejskie, również przejechane oo autostradach tysiące kilometrów, z minusów to jest głośne przy wyższych prędkościach i wygodnie można jechać do 150kmph, powyżej się grzeje, ale nie ma co się dziwić od takiego autka miejskiego co ma 70 KM przy 1,4tony z instalacją LPG i klimą
3,7
~Pruszkowiak
SW 1.4 VTi 95KM 70kW
Nieduże kombi z bardzo żwawym silnikiem, elastycznie przyspieszające nawet na 5-tym biegu. Bagażnik wystarczający dla rodziny z 1 dzieckiem, które już nie musi jeździć w wózku ;-)
~Kamil
Hatchback 5d 1.6 VTi 120KM 88kW
to jest opinia auta z segmentu B wiadomo że ta opinia w zestawieniu np. z autem z segmentu D wyglądała by inaczej. Daję 5, jak na tą klasę auta miałem więcej niż mógłbym sobie życzyć: sportowy wygląd, dynamiczny i bez awaryjny silnik i dwustrefową klimatyzację.
~X
Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW
Na poczatku wydawalo mi sie, ze auto jest "mułowawate", jednak po kilku dniach zmienilem zdanie. Auto mam od tygodnia i je "docieram", wiec nie krece wysokich obrotow. Ale jak zauwazylem... powyzej 3.500 obr budzi sie potwor :) (Silnik)